reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

Wow, dobrze, że trafiłam na to forum, bo naprawdę dodajcie otuchy. To moja pierwsza ciąża, dlaczego jest trochę nerwów i paniki, ale skoro piszecie, żeby się nie zamartwiać, to poczekam po prostu do wizyty ginekologa. Bety już nie robie. [emoji3526]
To również moja pierwsza ciąża, więc wiem co czujesz, ale będzie dobrze, zobaczysz kochana, nerwy na bok, bo w niczym nie pomogą, a wręcz przeciwnie [emoji3590]
No i napisz koniecznie co dowiedziałaś się po wizycie 20 września.
Dam znać na pewno [emoji4]
 
reklama
A ja byłam na szybko dziś u lekarza bo powiedziałam w pracy ze jestem w ciąży.. Bo chcieli mnie wysyłać na szkolenie jutro 80 km od domu a ja nie dam rady się tyle tluc autobusem. Wrzucam zdjęcie z 02.09 wtedy był wg Om 5t6d a dzisiaj wg om 10.09 7t1d
Wiem już ze po ciąży nie mam gdzie wracać..zobaczymy ile jeszcze popracuje.

Widziałam jak serducho ładnie bije i mam zaświadczenie o ciąży następna wizyta na NFZ 24.09 :)
Screenshot_20190910-184621.jpeg
Screenshot_20190910-184611.jpeg
 
Hejka [emoji254]
Trzymam kciuki za was wszystkie, dobrze ze się układa [emoji1320] czytam was i czytam ale ostatnie dni nawet nie mam siły pisać, jest ciężko niestety. Czuje się jak chodząca mleczarnia, biust ogromny i mega boli. 23.09 mam następna wizytę i już się nie mogę doczekać [emoji173]️
 
Hejka [emoji254]
Trzymam kciuki za was wszystkie, dobrze ze się układa [emoji1320] czytam was i czytam ale ostatnie dni nawet nie mam siły pisać, jest ciężko niestety. Czuje się jak chodząca mleczarnia, biust ogromny i mega boli. 23.09 mam następna wizytę i już się nie mogę doczekać [emoji173]️


ja tak miałam w pierwszej ciąży, a że biust mam duży to i mega ciężko mi było. przez miesiąc. Teraz dla odmiany boli mnie tylko brzuch, biust nie jest obrzmiały, trochę go czuję tylko.
 
reklama
Moje dziecko poszło spać
Dała mi dziś w kość. Tzn darła się co chwilę , bo teraz mamusia jest jej centrum [emoji23]

Mama taka dobra. Nie zauważyła ,że dziecko ma już czwórkę , a trójka czai się za rogiem [emoji2]
 
Do góry