reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Majowe mamy 2020

reklama

Tally

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Super pomysł :) ja jest jeszcze około 2 dni przed owu i zaczynamy działać :) poprzednie dwa cykle - pierwszy okazał się ciąża biochemiczna a drugi lipcowy w sumie to ciężko to nazwać staraniem jak kochaliśmy się tydzień po owu bo byłam z dziećmi na wakacjach u rodziny - ale jak okres się spóźniał to i tak nadzieja była ;p oczywiście nic z tego nie wyszło tak wiec liczymy na ten cykl. Obecnie 11dc. A u Ciebie który? :)

Lenalila

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hejka, jestem Lena
U nas jeszcze przed wizytą u lekarza ale dwie kreski się pojawiły a beta robiona dziś 762
IMG_3134.JPG

Zobaczymy jeszcze jak przyrost i wizyta bo mam problem z PCOS ale na razie wielki szok i radość cały dzień chodzę zakręcona i aż nie wiem co się dzieje! Według ostatniej miesiączki 4 tydzień 5 dzień. Kompletnie niespodziewanie, staramy się od paru miesięcy i już powoli przestawałam liczyć na druga kreskę. A dziś rano wpadł mi w ręce test wiec stwierdziłam „a co mi tam, robię”, nawet zębów nie zdążyłam umyć a tu druga krecha mam nadzieje ze zaraz przybędzie więcej majówek trzymam kciuki!

Asia28BK

Rozwiązania
0
Witajcie:-) nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym do Was dolaczyc I zostać na tym forum już do maja:-)
U mnie dzisiaj 22 dc,starania były, czekamy jeszcze tydzień do przyszłej srody:-)

Tally

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hejka, jestem Lena
U nas jeszcze przed wizytą u lekarza ale dwie kreski się pojawiły a beta robiona dziś 762 Zobacz załącznik 1012231
Zobaczymy jeszcze jak przyrost i wizyta bo mam problem z PCOS ale na razie wielki szok i radość cały dzień chodzę zakręcona i aż nie wiem co się dzieje! Według ostatniej miesiączki 4 tydzień 5 dzień. Kompletnie niespodziewanie, staramy się od paru miesięcy i już powoli przestawałam liczyć na druga kreskę. A dziś rano wpadł mi w ręce test wiec stwierdziłam „a co mi tam, robię”, nawet zębów nie zdążyłam umyć a tu druga krecha mam nadzieje ze zaraz przybędzie więcej majówek trzymam kciuki!
A brałaś coś może podczas starań? :)

Lenalila

Rozwiązania
0
A brałaś coś może podczas starań? :)
Tak, duphaston 2x1 od 16 do 25 dnia cyklu :) wcześniej brałam tabletki anty dłuższy czas i po odstawieniu zatrzymał mi się okres. Plan był taki ze jeśli nie zaskoczy do października na samym duohastonie to wystartujemy z pobudzaniem owulacji ale udało się i mam nadzieje ze wszystko będzie ok :)

Ironka

Zaangażowana w BB
Miasto
okolice Łodzi
Rozwiązania
0
Super pomysł :) ja jest jeszcze około 2 dni przed owu i zaczynamy działać :) poprzednie dwa cykle - pierwszy okazał się ciąża biochemiczna a drugi lipcowy w sumie to ciężko to nazwać staraniem jak kochaliśmy się tydzień po owu bo byłam z dziećmi na wakacjach u rodziny - ale jak okres się spóźniał to i tak nadzieja była ;p oczywiście nic z tego nie wyszło tak wiec liczymy na ten cykl. Obecnie 11dc. A u Ciebie który? :)
Ja ostatnią @ miałam 01.08. Ostatni cykl trwał 26 dni, wcześniejsze 28. Chciałabym testować w poniedziałek.

Ironka

Zaangażowana w BB
Miasto
okolice Łodzi
Rozwiązania
0
Witajcie:-) nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym do Was dolaczyc I zostać na tym forum już do maja:-)
U mnie dzisiaj 22 dc,starania były, czekamy jeszcze tydzień do przyszłej srody:-)
U mnie dziś 20 dc. Ja zamierzam testować w poniedziałek. Jak nie będzie pozytywu to pójdę na betę.

Ale mam przeczucie, że się udało. :)

reklama

madziolina_p

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
helo to i ja wpadne. Mam dzis 25dc, cykle srednio co 28 dni. Zawsze mam brazowy sluz przed @, w tamtym mcu to nawet 7 dni orzed @ sie pojawil. teraz narazie nic. Ciazowych objawow narazie nie mam, oprocz lekko bolacych piersi o dzis mnie brzuch bolal ale jak na @. Jutro rano zatestuje, jak bedzie biel to czekamy na @. Mamy juz dwojke urwisow, wiec spiny strasznej nie ma ;-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
MB91 Majowe mamy 2020 29
F Majowe mamy 2018 0
Dagaa11 Majowe mamy 2018 20555
dadzi Dzieci urodzone w maju 2017 17629
julita1212 Dzieci urodzone w maju 2016 12926
Do góry