reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Masz rację, każde dziecko inne i jeśli nie bedzie jeszcze gotowe na wprowadzenie nowych pokarmów to napewno da nam o tym znać. Mój na przykład nie chciał jeść od początku obiadków tylko owoce aż w końcu dorósł do tego i od niedawna pieknie zjada warzywka z różnymi mięskami. Nikt przecież nikomu nie nakazuje karmić już od 4 m-ca, ale jeśli dzidzia jest na to gotowa to ja nie widze w tym problemu.
 
reklama
Alfa-ja mam sposob na wypluwanie:-DJak starsza corka jest w domu to zawsze macha lalka lub jakas kolorowa zabawka w gorze,tak zeby Kesja podnosila troche glowke do gory i wtedy nie wypada:-D Jak jestem sama to troche ciezko;-)
Mimi to ta kolezanka co kiedys pisalas?Ja tez dawalam juz w 4 miesiacu.Poczekalam kilka dni i zaczelam,teraz skonczyla 5 i juz daje sloiczki dla 5 miesieczniakow.
Kurde cos mi sie nawciskalo i nie moge grubych literek wylaczyc:baffled:
 
Elmaluszek tak to ta co kiedys pisalam :)

Ja probowalam raz sloiczek ale niunia niezabardzo, daje jej kaszke ryzowa (dodaje jej troszeczki do mm tez) marchewke, marchewka&brokuly&czedar ser - to byl jedyny sloiczek napoczatku lubila a pozniej nie, a twarag&smietana, marchew&twarog. Ale to nie caly czas, 1 lub 2 razy dzienie jej to podaje, a czasem ona jest taka ze wogule nie chce z lyzeczki jesc.
Oj moje dziecko straszne od 4 dni ze koszmar jeden rece mi opadaja od noszenia.
 
Elmaluszek sprobuje go zabawiac tak jak mowisz moze akurat wiecej bedzie zjadal.
Mimi moj tez jak gorszy dzien ma to tylko rece. Na szczescie dawno tak nie bylo. Az 4 dnipod rzad, mi by odpadly. Oby szybko mu przeszlo.
 
Elmaluszek uwielbiam Cie :) niby takie proste - zabawiac dziecko by patrzylo do gory - a nigdy bym tego sama nie wymyslila. Dzisiaj to nawet sliniaka nie pobrudzil, wszystko poszlo do zoladeczka.
 
Ja mojego jeszcze nie karmię, ale daję mu witaminy rozpuszczone w wodzie łyżeczką, to jest takie plucie że szkoda gadać. Muszę skorzystać z rady Elmaluszka:) tylko córy mi brak do machania zabawką:)
 
Fajnie :)

Ja dzisiaj oddaję dziecko dziadkom i jadę z mężem na zakupy :) Mam bony do wykorzystania i liczę, że upoluję coś fajnego na przecenach :D
 
reklama
Dokładnie :) Chociaż dzisiaj nie wyszło tak, jak chciałam. Nie do końca dogadałam się z mężem, co do jego planów i zamiast do dużego centrum handlowego, poszłam spacerkiem do mniejszego, blisko mnie. Zakupy też jakieś bez szału, bardziej techniczne niż dla frajdy. 2 pary spodenek na 74, 2 podkoszulki i spineczki ;) Bo moja córka włochata od urodzenia i jest już co spinać ;)
 
Do góry