reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majtki poporodowe "Bella Mamma"

Laura315

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
26
Witam Panie 😊
Chciałabym się poradzić odnośnie majtek poporodowych do użytku w czasie połogu. Z jakiej firmy wybrać i jaki rozmiar.
Planuję zakup majtek poporodowych wielokrotnego użytku z firmy "Bella Mamma". Są rozmiary M/L i XL.
Niedługo rodzę i nie mam pojęcia jaki wybrać rozmiar, jest to moja pierwsza ciąża.
Czy któraś z Pań miała lub je użytkuje - majteczki z "Bella Mamma"? Proszę o opinie i jak to jest naprawdę z tymi rozmiarami? Nigdzie nie mogę znaleźć rozmiarówki. 😊
majtki-poporodowe-bella-mamma-wielorazowe.jpg
 
reklama
A ile ma Pani w biodrach i jaki wybrała Pani rozmiar ("Bella Mamma" i "Canpol")? 😉
Znalazłam tylko rozmiarówkę z "Canpolu":
<90 ➡ S/M
<110 ➡ L/XL
 
Ostatnia edycja:
Tak jak parzę po rysunku to nie wiem, czy one nie będą zbyt spodenkowe i przez to niewygodne. Canpol takie nie były.
 
Ja używałam na początku, były w porzadku- polecane przez położna. Bo niektóre są z takiego tworzywa nieprzepuszczajacego, a te z takiej siateczki. Nosiłam wtedy rozmiar 38-40, kupiłam rozmiar chyba l/xl i m/l- te pierwsze troche luzniejsze, za to z brzucha nie zsuwały się, ale jak brzuch zmalał i ja też szybko poszłam wagowo w dół, to m/l.
Ale nie kupuj ich za dużo. Zwykle bawełniane bokserki też spełniają swoją rolę.
 
reklama
Do góry