reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mała sypialnia-duzy problem:)

A ja twierdzę, ze dzieci jednak się przyzwyczajają. Dlatego od narodzin wprowadzamy schemat dnia i powtarzalnosc. Gdy przyzwyczaisz dzieciaczka zasypiać na raczkach to gdy położysz go do łóżeczka będzie to dla niego cos nowego, a dzieci nie lubią nowosci. I tak z kołysaniem i bujaniem.
 
reklama
Owszem co do schematu dnia sie zgadzam,ale jesli chodzi o sposoby postepowania z dzieckiem to sa one zalezne od charakteru dziecka..I nikt mi nie powie ze kazde dziecko usnie w łozeczku i bez bujania,bo tak nie jest,Gdyby tak było to oznaczałoby to ze na swiecie sa same spokojne dzieci,majace identyczne potrzeby.Jak juz pisałam kazde dziecko jest inne.
 
Do góry