reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Malowodzie

Marzenkyy93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
W zeszly czwartek okazalo sie, ze mam na dolnej granicy (5AFI) gdzie norma to od 5 do 20... odrazu dostalam skierowanie do szpitala. Wieczorem mi powiedzieli, ze beda robic cos w kierunku zebym urodzila. Na następny dzien wypisali z AFI 6.. od wczoraj leze w szpitalu bo AFI wynosi TYLKO 1.85. Wiec teraz pytanie do Was.. czy jesli dzis nic nie beda robic to czy nie lepiej jechac do innego szpitala? Martwie sie, ze dziecko moze sie udusic.

reklama

mamaelaela

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Domagaj się rozwiązania ciąży. Skoro norma jest 5 a Ty masz niespełna 2 to nie jest normalna sytuacja. Co mówią lekarze?

Marzenkyy93

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nic nie mowia...robia ktg i tyle.. Ale jestem po obchodzie wlasnie i maja mnie wziasc na badania. Wiec czekam juz od ponad godziny... :/

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Jak jesteś w szpitalu to już nie szukaj innego ,ale tak domagaj się wywołania porodu czy coś ,bo to niebezpieczne dla dzieciątka ,trzymam kciuki za Was

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Dzieci urdzone w czerwcu 2016 1