reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

reklama
nie Kochana, jednak nowe kupilam, bo z tymi uzywanymi, to albo ktos sie nie zgadzal na wysylke, albo jak juz bylam zdecydowana to pisali, ze jednak nie sklada sie dobrze, itp.

Acha czyli jednak... szkoda bo już myślałam, że chociaż na tym trochę zaoszczędzę... No ale zobaczymy do czasu kiedy będziemy potrzebować tego łóżeczka to co się wykluje ;-). Dzięki za informacje:-).

Lizzy bardzo udane zakupy BAAARDZO :tak:!!!
 
Lizzy bardzo fajne zakupy.
I na pewno nie wyglądasz jak słonica tylko jak baba w ciąży :-p

Też się zastanawiałam w co ubiorę malutką na wyjście ze szpitala i chyba najlepiej bodziak i pajac, a jak będzie zimno to mam kombinezon taki wiosenny.
No i kocykiem można okryć, bo chyba najlepiej zapakować dziecko do fotelika i tak zanieść do samochodu?
 
kupiłam dzisiaj szlafrok i koszule do karmienia i jestem w szokuuuuuuu :szok: pozytywnym ale zawsze w szoku
byłam w sklepie esotiq bo jestem w klubie i dostałam wiadomośc że dają mi rabat no i tak sobie weszłam żeby się dowiedzieć i kupilam
pictures.php


esotiq_homewear_boschika_31436-42x_119_90_pln.jpg





za uwaga uwaga 60zł za obie rzeczy
a koszula jest suuuuuper bo nie na guziki tylko na napy a szlafrok na zamek i do wiązania

wow!! super
 
lizzy super zakupy! szlafrok mi się straaasznie podoba, świetny jest!

a z niemowlakami bez skarpetek to tutaj podejście takie samo, matki w płaszczach we wrześniu jeździły a dzieciaki w wózku bose stópki i to przesada zdecydowania, ale latem nie widzę w tym nic złego i też będę małą bez skarpetek woziła (mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie zaraz:zawstydzona/y:)
 
reklama
lizzy super zakupy! szlafrok mi się straaasznie podoba, świetny jest!

a z niemowlakami bez skarpetek to tutaj podejście takie samo, matki w płaszczach we wrześniu jeździły a dzieciaki w wózku bose stópki i to przesada zdecydowania, ale latem nie widzę w tym nic złego i też będę małą bez skarpetek woziła (mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie zaraz:zawstydzona/y:)

Jeżeli chodzi o lato to ja rownież nie będę Małemu stópek męczyć skarpetkami, niech sobie oddychają. A po drugie takie małe, dyndające gołe stopki wyglądają CUDOWNIE !!
 
Do góry