Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Także za ciepło nie było. Ale ja też nie kupuję typowo zimowego kombinezonu tylko mam takiego pluszowego niedźwiadka, jak będzie za zimno to na to kocyk i wystarczy.

O kurcze, myślicie, że będzie taka temperatura w kwietniu, że przydadzą się cieplejsze ciuszki? Ja nie mam ani jednego ciepłego! No, może ze 2 pajace, ale nic poza tym!
Ja kupiłam kombinezon, bo wydaje mi się, że o ile w ciągu dnia będzie ciepło to jednak ranki i wieczory będą chłodne. A poza tym ciągle pamiętam kwiecień i maj ubiegłego roku. Zresztą kosztował tylko 40 zł w smyku więc nawet jak założę go kilka razy to nie będzie mi szkoda. Kombinezon mam taki:
Zobacz załącznik 605472
Zdecydowałam się na rozmiar 62, bo bardzo dużo czasu będziemy spędzać na działce i wolę żeby mały miał zabezpieczenie przed zimnem. Zresztą mam przeczucie, że urodzę duże duże dziecko, a przynajmniej długie![]()