reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
pusto tu dzis:(

ja wlasnie upieklam drozdzowki z powidlami i nutella no i puste dla hani

mamusiu to juz chyba duzo tych lutowek rozpakowanych nie? teraz kolej na marzec :) choc mi 40tc sie konczy 26 lutego
 
Dzis mój małżonek na 100 dniówce się bawi..a my siedzimy z młodym...i z psem...ja tez chce na tance :-( buuu

No ale gdyby nie byl organizatorem to by nie jechał...

Nie mam weny do pisania...
 
Witam wieczorowa pora

Mamusia synka w takim razie nogi do gory :)) Jak bola:)

Kimkim ale dzis pysznosci napichcilas , mam nadzieje ze domownikom smakowala zupka :))


A wiec tak dostałam informacje jestem druga moderatorka , , co do prywatnego wygląda to tak ze ja posylam liste do Administratorki a ona później nie wiem co ale cos robi i ma się dostep do tego forum zamkniętego:cool2: tak w skrocie:-) I

Ide okielznac moja Madziulke później się odezwe
 
Nazarlam sie czosnku, wypilam kilka herbat z cytryna i mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej z moim gardlem.....

dzisiaj zjadlam zdrowy obiadek w postaci kaszy gryczanej, dorsza i pomidorkow z olejem lnianym i caly dzien przelezalam na kanapie bo jakos mi tak ciezko bylo

u mnie jest tak zimno i taki silny wiatr wieje ze normalnie szok
ide cos poogladac i pewnie niedlugo pojde spac :-)
 
reklama
Do góry