reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
nastka, mamatek, my podpisywaliśmy umowę kredytową w banku jak Ign miał dwa tygodnie. Kredytu nie żałujemy, ale to był zły czas na remont, bo trudno się go robi jak ma się w domu noworodka, zwłaszcza z jakimiś problemami, bo tak na prawdę jedna osoba jest z tego remontu całkowicie wyłączona
 
Też przeszliśmy tę drogę i w sumie nie było tak źle ...ale korzystaliśmy z doradcy finansowego i było to duże ułatwienie bo on nam mówił jakie papiery są potrzebne i on je wszystkie dostarczał do banku, był z nami podpisywać umowę, negocjował warunki .. nam zostało jeszcze 28 lat :szok::eek: ale wyjścia lepszego nie było ... gdzieś musieliśmy mieszkać a lepiej na swoim jeśli jest taka możliwość niż komuś spłacać kredyt na wynajętym .. w Krakowie sumy podobne.. teraz trochę wibor spadł i płacimy mniej.. chociaż nigdy gwarancji się nie ma, że się pracy nie starci czy coś innego a tu jednak tyle lat i u nas kwota spora co miesiąc... ale staramy się o tym nie myśleć bo by można oszaleć.. a i my mamy w Millenium
 
hej
----------------
po labolatorium- troche sie zeszło bo duzo ludzi przy poniedziałku, potem do lidla zajechalismy i koło 10 sniadanie zdjadam-poźno jak na mnie i mi słabo było. Słoneczko sliczne a ja ide troche legnąć:))

miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Ja byłam na wizycie 20 stycznia, następna 17 lutego, czyli po 4 tygodniach (to będzie 35/36 tygodni) i potem już mam mieć co tydzień ktg do porodu. A jakie badania powtarzacie? Bo mnie tylko morfologię i mocz lekarz kazał powtórzyć :baffled:
 
Ja na wizyte do gin ide w piątek ;) Ale w sumie to tylko 2 razy w ciągu całej ciązy miałam skierowanie na badania krwi i tylko raz na mocz... Wiec wątpie żeby mi dał skierowanie na jakiekolwiek badania jeszcze ...
 
Ja w styczniu miałam dwie wizyty, następna 5 lutego i na niej dowiem się kiedy będzie cięcie - przynajmniej tak mówił lekarz na ostatniej wizycie ;)

Ewula
, odpiszę tu, jednak Pomorzany? Mówisz, że zabierzesz krzesełko rybackie? :D
Ja się dowiem konkretów na wizycie. Aczkolwiek nastawiam się na dojazd do szpitala.
 
malpawzoo ja mam zrobic takie badania: mocz, morfologia, HBS, HIV, VDRL, Toxo, wymaz z pochwy i jeszcze jedno ale jakos nie moge odczytac. I jeszcze dodatkowo musze zrobic badania zwiazane z nadcisnieniem czyli LDH, kw. moczowy, ASDAT, ALAT, bilrubina, mocznik, keratynina. I jeszcze TSH przy mojej niedoczynnosci, wiec troche mi sie uzbieralo. Ale u mnie w szpitalu musze miec te wszystkie badania zrobione. I mam je wszystkie zrobic po 35 tygodniu.
 
reklama
Do góry