reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie robią zakupy :)

super a ja nawet nie myślę coś tam mam po synku a resztę w lipcu...
ale mam już papcie i skarpetki do szpitala hehe(bo koszule i szlafrok stare)
 
reklama
A ja w sumie tak oglądałam,oglądałam i tyle rzeczy mi się podoba że stwierdziłam w końcu że czemu odmawiać sobie przyjemności.Jak poznam płeć to pewnie jeszcze sobie poszaleje;)
 
A ja dalej nic jeszcze nie mam...
:(
Korci mnie strasznie na zakupy, ale dopóki nie będę wiedziała kto mieszka u mnie to się powstrzymuje... Z trudem, ale się powstrzymuje ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Zawsze możesz kupić jakąś praktyczną, uniwersalną rzecz jak np kocyk w neutralnym kolorze, zabawka dla niemowlaka albo smoczek ;)
 
Hey dziewczyny wita was marcówko/kwietniówka 2016 :) termin był na marzec ale synkowi sie nie spieszyło :p sprzedaje na allegro ciuszki z których mój malec wyrasta (te pierwsze są dosyć neutralne, bo nie mogąc się doczekać ciąży już zaopatrywałam się w ubranka) - kupowałam nowe, więc są tylko po 1 dziecku zapraszam - nick taki sam jak tutaj kamilaasami :) pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny,
Czy kupujecie do łóżeczka ochraniacze, poduszeczki i inne tego typu rzeczy? Słyszałam ,że lepiej ,żeby ich nie było. Dziecko może się udusić. Może wystarczy tylko prześcieradło i kocyk?
 
Tez tak slyszalam,z poduszki zrezygnuje,ale ochraniacz kupie.
A wy jak stoicie z wyprawka?Ja nadal mam poczucie ze tak malo czasu a tyle brakow mam ;)
 
Cześć dziewczyny,
Czy kupujecie do łóżeczka ochraniacze, poduszeczki i inne tego typu rzeczy? Słyszałam ,że lepiej ,żeby ich nie było. Dziecko może się udusić. Może wystarczy tylko prześcieradło i kocyk?

Ochraniacz bardzo się przydaje - później dzeciaczki są bardzo ruchliwe i uderzają się w głowę, wsadzają stópki miedzy szczebelki.
Poduszka na początku się słabo przydaje ale polecam poduszkę klin - pomaga jak dziecko ulewa, czy ma katar.

odradzam baldachimy - zbierają kurz i mogą wzmagać np. alergie, dodatkowo jest kiespki przepływ powietrza.
 
reklama
A ja właśnie wróciłam z małych zakupów... :)

1466077585-1d1mld.jpeg
1466077594-1d1mld.jpeg
1466077603-1d1mld.jpeg
1466077613-1d1mld.jpeg


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry