reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Witam Drogie Mamy z Łodzi i okolic!

Agencja modelek Eithel oraz JGB Studio poszukuje dzieci do sesji zdjęciowej odzieży dziecięcej. Poszukujemy:

chłopców:
- wzrost 80 cm
- wzrost 86 cm
- wzrost 98 cm
- wzrost 146 cm

dziewczynek:
- wzrost 80 cm
- wzrost 86 cm
- wzrost 110 cm
- wzrost 128 cm
- wzrost 128 cm
- wzrost 146 cm.

Dla osób pragnących przeslać zgłoszenie własnego dziecka osobiście przygotowaliśmy poniższy formularz. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 23 listopada 2007.

Casting oraz sesja zdjęciowa odbędą się w Pabianicach oraz Łodzi. Prosimy o zgłaszanie się rodziców mieszkających w Łodzi bądź najbliższych miastach.

Zgłoszenia za pośrednictwem e-maila: casting@eithel.pl (zdjęcia, dane kontaktowe, wzrost, nr buta)
lub
przez formularz na stronie www.dzieci.eithel.pl

Agencja modelek Eithel

Adres biura oraz adres do korespondencji
Eithel - Paweł Kupper
ul. Sienkiewicza 61
90-009 Łódź
NIP: 728-259-61-53
REGON: 100-11-30-20

www.dzieci.eithel.pl
 
Witam drogie panie. Zwracam się do was z pytaniem i prośbą o podpowiedź.Pracuję w firmie, która organizuje różne bezpłatne szkolenia dla kobiet, współfinansowane przed EFS. Planujemy wkrótce stworzyć projekt skierowany do kobiet przebywających na urlopach wychowawczych, które obawiają się
ewentualnych problemów z powrotem do pracy. I tu pytanie do Was: jak sądzicie, jaka tematyka szkolenia najbardziej by Wam się przydała? Zdajemy sobie sprawę że
wykonujecie przeróżne zawody, dlatego np. szkolenie z kompleksowej
obsługi różnej maści urządzeń fiskalnych nie będzie dla wszystkich
satysfakcjonujące. Stąd moje pytanie, co przydałoby wam się
najbardziej. Jakieś pomysły? Takie szkolenie kończy się oczywiście
certyfikatem co już staje się kolejnym atutem w ręku przy następnych
rozmowach kwalifikacyjnych. Nie ukrywam że bardzo liczę na wasze
podpowiedzi, przecież to nie ja będę w szkoleniu brała udział, ale
właśnie Wy.


pozdrawiam serdecznie
m.
 
W łodzi niedzieje się nic ciekawego i nie ma o czym pisać.:no: My byliśmy dziś w Manufakturze popatrzeć za prezentami.Wzieliśmy ze sobą małą.Troche chodziła ,tropchę na rękach. Mam dpo was pytanie.Czy są tam wózki-samochodziki?Jeśli tak to w którym miejscu się je wyporzycza? Widziałam jedną kobitkę z tym samochodzikiem,ale jeden na cały market to mało.
 
te samochodziki można wypożyczyć przy realu.

a ja się cieszę że wreszcie "Fala" ukończona i już w styczniu otwarcie. Zapowiada się fajnie :)

Aquapark Fala

A ja się czuję tak pusto strasznie. Właściwie to w ogóle w mojej okolicy nie mam znajomych z dziećmi z którymi mogłabym się spotykać i choćby pogadać :( Taka samotna się czuję :(
 
reklama
Kropecka ty mieszkasz w łodzi i masz takie problemy.Co mają powiedzieć mamy z małych miasteczek? Latem jakoś ujdzie. Zimą po6zostaje tylko siedzenie w domu popołudniami,bo gdzie tu iść.Wy możecie się gdzieś spotkać.
Nie widziałam przy realu tych autek i musieliśmy ją włożyć w normalny wózek zakupowy.
 
Do góry