reklama

Mamusie z Łodzi

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez phantas, 19 Styczeń 2005.

1. phantas

phantas Majóweczka 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chciałabym wiedzieć ile nas tutaj jest bo chciałabym powymieniać informacje na temat lekarzy, szpitali, badań, szkół, sklepów itd
    pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 Listopad 2009
  2. Anik

Anik Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja melduje się na stanowisku. Nie jestem jednak rodowitą Łodzianką więc moje informacje są skromniejsze od tych dziewczyn które mieszkaja tu od urodzenia.
    A

3. reklama
  4. marianeczka

marianeczka persona non grata

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja rowniez zglaszam obecnosc!!!
    marianka

5. kamonkazz

kamonkazz maj '05 i luty '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej! ja również jestem z Łodzi i to w dodatku będę majową mamusią, tak jak Phantas :D Na razie mam blade pojęcie o tym, jak to wszystko ma wyglądać :( "podróż" do szpitala, poród itd. Nawet nie wiem, czy do końca jestem zadowolona z mojego lekarza ;)
    kasia

6. phantas

phantas Majóweczka 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jak na razie jest nas 4, poczekamy jeszcze trochę a lista się pewnie powiększy :D
    Kasiu - widzę właśnie, że jesteś majóweczką
    Anik - myślę, że Twoje informacje nie są skromniejsze, jeśli chodzi o porody i ginekologów - połozników to sama mam blade pojęcie który w Łodzi jest dobry. Przyczyna tego jest dosyć prosta - to moja pierwsza dzidzia więc wcześniej się tym nie interesowałam, za to teraz wciąż siedzę w necie i czytam wszystko co dotyczy ciężarówek, porodów i dzidziusiów :D

7. Anik

Anik Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Phantas,
    ja też siedziałam godzinami w necie i czytałam wszystko co wpadło mi w ręcę - efekt ciągle się czymś martwiłam - albo że mi coś dolega, albo że nie mam jakiś objawów. Teraz ograniczam się. Czytam tylko wybrane posty i nie traktuję siebie jak chorej. Teraz czuję się spokojna i wiem że będize dobrze.
    Informacji trochę mam, wciąż zbieram. Chętnie się podzielę i sama podpytam.
    Pozdrawiam
    a

8. Ma-dzik

Ma-dzik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam serdecznie łódzkie mamusie. :D

Majową mamusią miałam być w ubiegłym roku, ale synek nieco się pospieszył. :wink: W tym roku liczę na to, że zostanę mamusią we wrześniu. :D

Chętnie wymienię się uwagami. Jestem całkiem na bieżąco w tematach szpitalnych. :wink:

9. marianeczka

marianeczka persona non grata

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ma-dzik, to napisz, gdzie rodzilas i jak bylo...
    dzieki
    marianka

10. reklama
  11. ulik

ulik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej!
    ja tez jestem z LDZ :) zostalo mi mniej wiecej 10 dni :) i juz nie moge sie doczekac! maly daje mi niezle w kosc! rodzic bede w madurowiczu bo znam tam oddzial, widzialam porodowke (co prawda nie mam porownania z innymi szpitalami, ale wydawala mi sie przyjemna) i wiem,ze service czyli polozne i lekarze sa w porzadku (lezalam tam dwa razy na polozniczym w czasie ciazy).
    pozdrawiam!

12. phantas

phantas Majóweczka 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja planuję poród w Rydygierze, chociaż ostatnio dowiedziałam się,że w MSWiA też jest mała porodówka, więc też zastanawiam się nad tym szpitalem . Wiem, że każdy szpital ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki. Ja wiem jedno na pewno nie matka polka (choć mam najbliżej)

Poleć forum