reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć w 17/18 tc

To już mój drugi ;) troszkę liczyłam na dziewczynkę:) no nic.. myślę że tak już zostanie
Tak jak mówię to takie obstawianie jak Pani wyżej na zasadzie loterii :) dlatego lekarze rzadko mowia o płci na 1 prenatalnych bo wszystko może jeszcze się zmienić, później wykształcić itd :)
 
reklama
Dziewczyny założyłam ten wątek kiedy nie byłam pewna płci dzieciątka -
To już mój drugi ;) troszkę liczyłam na dziewczynkę:) no nic.. myślę że tak już zostanie
Pynka jak u Ciebie rozwiązała się sprawa płci dzidziusia? Chłopiec czy dziewczynka? 😍

U mnie potwierdziło się to co widział lekarz - urodziłam dziewczynkę, ale do samego porodu miałam wątpliwości - uwierzyłam dopiero jak położna pokazała mi co malutka ma między nogami 😊. Dziś córeczka kończy 2 miesiące🥰, a ja chwytam każdy dzień bo czas płynie nam tak szybko - tym bardziej, że wiem, że to moje ostatnie dzieciątko. Starsi bracia zakochani w siostrze, bardzo pomocni i wyrozumiali :). Kochane życzę Wam spełnienia co do płci, ale przede wszystkim zdrowych bobasków, bo to jednak jest najważniejsze!!!😊😊
 
Witam, chciałabym zapytać czy w 17/18 tc możliwe jest rozpoznanie płci żeńskiej na USG? W piątek lekarz powiedział, że na 100 % widzi dziewczynkę (pokazywał wargi sromowe płodu). Oglądał płeć na początku usg i na końcu i powiedział, że na 100 %, wpisał też w opisie badań, że "płeć żeńska". Lekarz doświadczony, z certyfikatem i dobrym sprzętem, ale jakoś trudno mi uwierzyć ponieważ mam 2 synków i byłam pewna, że trzeci też będzie syn. Zaczynam mieć wątpliwości czy nie cieszymy się przedwcześnie na córeczkę. Proszę o odpowiedź, zwłaszcza mamusie córek, które poznały płeć w okolicach 17/18 tc - czy płeć się już nie zmieniła czy jednak na kolejnych badaniach wyszło, że to chłopczyk. Pozdrawiam!
U nas w 17/18 tc była „na pewno” dziewczynka, a 2 tygodnie później na badaniach połówkowych okazał się chłopczyk :)
 
reklama
Do góry