reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć w 17/18 tc

Hej dziewczyny :) u nas od jutra 28 tydzień. Od początku mamy wątpliwości co do płci. Najpierw cały czas była dziewczynka, na połówkowych lekarz nie pewny powiedzial, że raczej chlopczyk. A na usg u mojej ginekolog ciagle padało ze dziewczynka. Teraz bylam na usg 2 tygodnie jedno po drugim. Na jednym Pani Doktor mowi, że widać wargi na drugim siusiaczka. A czy wy coś tu widziecie? Co według was kryje się w brzuszku? :)
 
reklama
Ja w ogóle nie spodziewałam się że można tak wcześnie określić płeć. Bylam na prenatalnych dokładnie w 11 tyg i 5 dniu i Wydaje mi się że lekarz bardziej szedł w kierunku chłopca. A z racji że wy sobie tak świetnie radzicie z odgadywaniem zdjęć postanowiłam to sprawdzić 🙂
ja byłam u bardzo dobrego lekarza. Pierwsze dziecko od razu odgadł, że będzie córka. Drugie mówił, że też raczej dziewczynka. Zdążyłam dokupić różowych ubranek a potem je sprzedawałam 😅 drugie prenatalne chłopiec i leży obok mnie chłopiec 😁
 
O matko to dopiero niespodzianke mialaś😅 ale nic wam te zdjecia nie mowią ?
Mąż się śmieje, że uwierzysz przy porodzie. Bo mam dwa zdjecia i na którym lekarz jest pewny że to wargi sromowe, a drugie na którym pewny że siusiak haha :)
Ja bym obstawiła chłopca ale też bez większej pewności :)
 
reklama
Do góry