reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

phantas

Majóweczka 2005
Dołączył(a)
14 Grudzień 2004
Postów
2 956
Miasto
Łódź
Chciałabym wiedzieć ile nas tutaj jest bo chciałabym powymieniać informacje na temat lekarzy, szpitali, badań, szkół, sklepów itd
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja melduje się na stanowisku. Nie jestem jednak rodowitą Łodzianką więc moje informacje są skromniejsze od tych dziewczyn które mieszkaja tu od urodzenia.
A
 
hej! ja również jestem z Łodzi i to w dodatku będę majową mamusią, tak jak Phantas :D Na razie mam blade pojęcie o tym, jak to wszystko ma wyglądać :( "podróż" do szpitala, poród itd. Nawet nie wiem, czy do końca jestem zadowolona z mojego lekarza ;)
kasia
 
jak na razie jest nas 4, poczekamy jeszcze trochę a lista się pewnie powiększy :D
Kasiu - widzę właśnie, że jesteś majóweczką
Anik - myślę, że Twoje informacje nie są skromniejsze, jeśli chodzi o porody i ginekologów - połozników to sama mam blade pojęcie który w Łodzi jest dobry. Przyczyna tego jest dosyć prosta - to moja pierwsza dzidzia więc wcześniej się tym nie interesowałam, za to teraz wciąż siedzę w necie i czytam wszystko co dotyczy ciężarówek, porodów i dzidziusiów :D
 
Phantas,
ja też siedziałam godzinami w necie i czytałam wszystko co wpadło mi w ręcę - efekt ciągle się czymś martwiłam - albo że mi coś dolega, albo że nie mam jakiś objawów. Teraz ograniczam się. Czytam tylko wybrane posty i nie traktuję siebie jak chorej. Teraz czuję się spokojna i wiem że będize dobrze.
Informacji trochę mam, wciąż zbieram. Chętnie się podzielę i sama podpytam.
Pozdrawiam
a
 
Witam serdecznie łódzkie mamusie. :D

Majową mamusią miałam być w ubiegłym roku, ale synek nieco się pospieszył. :wink: W tym roku liczę na to, że zostanę mamusią we wrześniu. :D

Chętnie wymienię się uwagami. Jestem całkiem na bieżąco w tematach szpitalnych. :wink:
 
hej!
ja tez jestem z LDZ :) zostalo mi mniej wiecej 10 dni :) i juz nie moge sie doczekac! maly daje mi niezle w kosc! rodzic bede w madurowiczu bo znam tam oddzial, widzialam porodowke (co prawda nie mam porownania z innymi szpitalami, ale wydawala mi sie przyjemna) i wiem,ze service czyli polozne i lekarze sa w porzadku (lezalam tam dwa razy na polozniczym w czasie ciazy).
pozdrawiam!
 
reklama
Ja planuję poród w Rydygierze, chociaż ostatnio dowiedziałam się,że w MSWiA też jest mała porodówka, więc też zastanawiam się nad tym szpitalem . Wiem, że każdy szpital ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki. Ja wiem jedno na pewno nie matka polka (choć mam najbliżej)
 
Do góry