reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamy w domu

dla wszystkich wychowujących swoje pociechy i spędzających czas w domu lub na spacerkach :)

mamy w domu

Syneczki3

Mama 24 godz. na dobę :D
Miasto
Września
Rozwiązania
0
Witam was dziewczyny. Ja również spędzam 24h na dobe z moimi bobaskami. W zasadzie to starszy prawie 3 letni Oliwierek juz nie jest takim bobaskiem ;-) ale młodszy Amadeuszek nadal jest ma w chwili obecnej 10 miesięcy :-)

reklama

Agnieszka21

Agnieszka21
Miasto
krakow
Rozwiązania
0
witam jestem mama 8miesiecznego mateuszka.Podobnie jak wy non stop jestem w douku:)he he pozdrawiam

sierpniowamama

www.bobasy.pl/prog24
Miasto
Ruda Śląska
Rozwiązania
0
Witam wszystkie domowe mamy :-) mój synek ma 6 m-cy i z niecierpliwością czekamy na wiosenne spacerki... mały już ćwiczy siadanie a ja intensywnie poszukuję spacerówki. Przygotowania pełną parą :-D

Sasanka18

Fanka BB :)
Miasto
Pomorze
Rozwiązania
0
Cześć Wam, mam na imię Sandra, jestem mamą 11 miesięcznego Bartłomieja, za ponad miesiąc pojawi się w naszym życiu kolejne dzieciątko i strasznie boję się teo momentu, ale mam nadzieję, że sobie poradzę :-)
Siedzę w domu z dzieckiem, ale nie czuję, że marnuję czas, wręcz przeciwnie, cieszę się, że mogę widzieć jak rośnie moje dziecko ;-);-)
Jednak po drugim porodzie robię tylko rok przerwy w wykształceniu i wracam do życia zawodowego.
Niestety, trzeba mieć za co żyć :)

natanek

Kochająca mamusia.!
Rozwiązania
0
witam domowe mamuśki:)
na imię mam Kasia
mój 10cio miesięczny synek Natanek
jak wszystkie domowe mamy jestem na etacie 24h na dobę
bardzo sie z tego cieszę ale są dni,że mam dosyć wszystkiego:(
no ale byle do wiosny:-) pozdrawiam

karola615

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
witam wszystkie mamusie, ja jestem Karolina, mam 2letnią córeczkę Natalię i czekamy na "Juniora", który ma do nas dołączyć z początkiem lipca:)

dudi

Mama od 6.01.2009
Miasto
Rumia
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamusie, mam 4,5 miesięcznego synka Eryka

reklama

agag28

Malwinkowo Jackowo
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam mamusie, mam na imię Agnieszka moja Malwina ma 4 miesiące i również jestem 24h z dzieckiem

Do góry