reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamy w domu

dla wszystkich wychowujących swoje pociechy i spędzających czas w domu lub na spacerkach :)

mamy w domu

reklama

Crazy Girl

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja też mama domowa.. Od 19 miesięcy siedzę w domu razem z moją córcią :) I jak na razie dobrze mi z tym. Do pracy boję się pójść bo nie chcę rozstawać się z małą..

Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Dziewczyny może rozkręcimy na nowo ten wątek?
Ja jestem mamą 14 miesięcznego Oskarka i siedzę sobie z synkiem w domu i póki co nie narzekam:-)

emimonkey

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja z moją maleńką już w domciu jestem rok i nie narzekam. Kocham nasze wspólne codzienne kilku godzinne spacerki i nie wyobrażam sobie tego stracić. Niestety wiem że kiedyś to nadejdzie.

Rozwiązania
0
witam wszystkie mamy :)
za około 5 tygodni ja też zostanę mamą i z jednej strony bardzo się cieszę i nie mogę się już doczekać, a z drugiej strony boję się że sobie nie poradzę sama z takim maluszkiem...
czy naprawdę jest tak ciężko? to moja upragniona ciąża, pierwsza.. czy moje obawy są czymś normalnym???

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam wszystkie domowe mamy.
Od 1,5roku 24h/dobę jestem na pełnym domowym etacie. Przed porodem nic nie wiedziałam o maluszkach , ba nawet się ich trochę bałam (Małe to, to i nie wiadomo o czym myśli tak wpatrując się w ciebie bez słowa). Do chwili porodu w kwestiach opieki byłam zielona jak trawa w maju. Ale od momentu gdy córa przyszła na świat to się diametralnie zmieniło. Nagle "skomplikowane" czynności pielegnacyjne zaczęły wychodzić instynktownie, położna jedynie pokazała jak kąpać małą żebyśmy obie miały z tego taką samą frajdę :))) Strach miał wielkie oczy . Teraz jest tylko radość i duma. Dasz radę zobaczysz.

reklama

agula89

Początkująca w BB
Miasto
zawsze razem
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy, dawno nikt nowy nie przybyl do teraz:p Mieszkamy w UK. Mam core ktora w maju skonczyla 3 lata, w czasie ciazy pracowalam do 4 miesiaca-od tamtej pory jestem z moja mala podobizna 24h na dobe. Gdy mala miala 16 miesiecy ja poszlam do pracy, bo po pierwsze bylo nam ciezko finansowo a po drugie nie moglam sie doczekac kontaktu z ludzmi, pracowalam ok 18 miesiecy z tygodniowymi przerwami. Teraz znow siedze z mala w domu i z mezem staramy sie o drugie malenstwo, tym razem przez dluzszy czas bede w domu.

Do góry