reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

daga80- ja tu od 3 lat chodze do okulisty. w centrum na przeciwko wilkinsona, zaraz kolo halii. wejdz i powiedz ze chcesz zobaczyc sie z lekarzem. umoia cie na spotkanie/wezma dane i zapytajs sie ciebie o wtc/ jezeli masz working tax credit to jedno badanie na pol roku jest za darmo. jezeli lekarz przepisze ci okulary to majac wtc mozesz wybrac sobie oprawki za darmo lub soczewki/sa ja chyba mialm 40 do wyboru/ za antyreflex placisz dodatkowo 25 fuli. zreszta wejdz do byle jakiego opytka i zapytaj wtedy bedziesz na 100% pewna;-)
 
reklama
Hej hej:-)
My dzisiaj z Sylwia bylysmy wkoncu na playgroupie ,chlopaki fajnie sie bawili,ale oczewsicie jeden za drugim chodzil:-Dna poczestunek nie chcieli isc,spiweac piosenek tez nie chcieli:-Dale moze wkoncu sie przelamia:tak:

MARTA84-Sylwia znowu nie ma internetu:no:

KASIA8118-ja tez bym Ci radzila w Pl kupic,tam jednak jest wiekszy wybor:tak:Ja dla Davidka nie mialam czapki:no:

Katarina-pisz ,pisz co tam z Twoim mezem

TYNIA-dzieki za goscine:-)
 
Hej babolce:-D

ja na przymusowym odwyku internetowym byłam:-D nie udało się mnie wyleczyć:-p Nie będę Wam odpisywać bo przeczytalam tylko po lebkach:zawstydzona/y:
Katarina ja też czekam na wieści o mężu Twoim:tak:

Marcel dzisiaj miał 3 dzień bez wpadki więc chyba moge stwierdzić że nauka sikania na nocnik zakończona:tak: Tylko kupy ciągle w majtki:wściekła/y:Jak przyłapałam go że idzie w kąt robić i szybko brałam na nocnik to strasznie się denerwował i wstrzymywał:-( ech........
Olivia bidulka ma zryty nosek bo zaliczyła glebę z kanapy:-( ale za to wychodzi jej już 4 ząbęk:tak: no i chyba wraca moja śpioszka mała bo od kilku dni budziła się tylko raz a ostatniej nocy to wogóle:tak:
A ja chyba będę musiala sobie ten implant wyciągnąć bo @ mi się ciągnie od 2 tyg:szok::wściekła/y:
 
Hej dziewczyny!!!

ODPISUJE WSZYSTKIM I DZIĘKUJE WSZYSTKIM KTÓRE SIĘ MARTWIĄ;-)

Otóż moje miłe panie mojemu mężowi wdała się infekcja i miał robiony zabieg
.
Jakieś 2mieś.temu wyszedł mu jakiś wrzód czy co to było nie wiemy sami,którego sobie kiedyś wydusił,no ale to nie znikało i przeszkadzało mu,więc zaczął się dusić i pewnie dlatego infekcja się wdała jakaś,bo kilka dni temu jak sobie nadusił na to to myślał,że się z bólu zesra za przeproszeniem;-) zaczerwieniło się strasznie i powstał właśnie ten guz jakby takie stwardnienie pod skórą:szok: no to pojechał do szpitala i tak mu nacięli skalpelem 1cm.dziurę i mu lekarz wszystko co szło wydusił,zapisał antybiotyk i jeśli po 7 dniach nadal zacznie się tam coś robić to z powrotem do szpitala na zabieg:tak: No i po 7dniach oczywiście ma kontrole u rodzinnego.Mąż mój chodzi jak robot,tak go klata napierdziela momentami,że szok:baffled: więc jutro jeszcze chyba zostanie w domu,myślał zostać do końca tyg.ale zmienił jednak zdanie już,bo nie może sobie na to pozwolić,bo nikt mu za to nie zapłaci:sorry2: A wydatki rosną jak na drożdżach :wściekła/y::-(

To tyle mej opowieści o drugiej połówce;-):tak:
 
A teraz z innej beczki:-)
Dziś muszę się pochwalić moja zołza zrobiła 2 x siku do nocnika:szok::-D:-D juppi!!!
Mamusia dumna jak paw z córy:-D:-D bo to nie koniec historii:-p
Wiki dziś nie miała ze sobą kocyka i smoka na wyjezdzie:szok::-D i nie płakała i nie chciała nawet:-)
Ale na deser nie wiecie co mi zrobiła:szok:
Zrobiła kupę do mojego buta nowego:szok::szok::szok: ochrzciła mi go:-D:-D:-D na szczęście była twarda i nie zabrudziła mi go:-D:-D
jstysiak-ja mogę tobie już ją oddać:tak:;-)
sylwia.m-moje gratulacje dla Marcelka:tak: a co do kup,ciesz się że w buty ci nie robi:-D:-D dojdzie do tego też,luzik:tak: olivka już orzechy pomału może łupać:tak:;-):-D:-D

OK lasencje spadam do mojego kalectwa,jakąś kolacyjkę przygotować:tak:;-)
Miłego wieczorku kochane baby:-) i jeszcze raz dziękuję Wam za zainteresowanie i za to,że jesteście:tak::happy2::happy2: buziaki wielkie na dobranoc,papa
 
KATARINA-gratki dla Wiktorii:-)ale sie usmialam z tej kupy w bucie:-D:-D:-D:-D
Jejku a moj J tez czasem sobie cos tak na klacie wycisnie:shocked2:ale to dobrze ze sie Nim porzadnie zajeli:tak:

AGNIESZKA Uk-zapomnialam Tobie napisac ze ja tez lubie te nasze spotkania:-)
 
:-D:-D:-Dwitam ponowie:-):-)
moj młody juz drugi dzien poszedl spac o przyzwoitej porze:-D:-D:-Dsuuper!!!!cisza jakas tutaj na serio panuje,trzeba zweszyc przyczyne....sylwia z natalka nie maja internetu a reszta???:baffled::baffled::baffled:

katarina-to super,ze wszystko ok z Twoim slubnym:-Dno a cora to ci odwalila numer miesiaca:-D:-D:-D
sylwia-gratulacje dla Marcela!!tydzien czasu wystarczyl:-)teraz tylko smierdzaca sprawe musisz zwalczyc:-D:-D:-D
daga80-juz masz informacje z pierwszej reki,to ja juz nic nie dokladam od siebie:-D:-D
graziul-kupilam rajtki!!2 pary:laugh2::laugh2:taniocha ,ale fajne sa:tak:
ide lyknac piwko male i klade sie,bo moze ''cos bedzie'':-D:-Djutro jade do Natalki,busy day bedzie,bo z rana obiad i sprzatanie i buty musze wymienic bo w domu stwierdzilam ze troszke za male sa:laugh2:dobrej nocy zycze.
 
witam z rana ale paskudna pogoda :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:moja krolewna spi przyszla do nas w nocy i mowi ze chce spac z nami bo sie boi wyganialam ja ale ile to mozna nie wyspalabym sie no usnela u nas ale dzis jej na to nie pozwole ma swoj pokoj od tego i dlatego kupilismy jej swienke dzisn jak tak zrobi jak dzis to powiem jej ze zuzia idzie spowrotem do sklepu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
katarina dobrze ze wycieli to mezowi moj P tez mial cos takiego ale na karku to sie nazywa "kaszak" tez mu to wycieli i teraz ma tylko taka mala kreseczke na szczescie jest malutka wiec teraz jak zauwazy ze jakas krosta mu rosnie to kaze mi ja wyciskac zeby znowu go nie mial na szczescie juz sie nie pojawil zycze zdrowka dla meza niech sie kuruje:tak::tak::tak::tak:
a mi sie pralka popsula zauwazylam ze w uszczelce jest dziura nie wie moze ktoras gdzie moge ja dokupic:confused::confused::confused::confused::confused:
oki to tyle narazie do uslyszonka:tak::tak::tak:
 
reklama
WITAM w ten zimnyyy poranek :baffled::baffled::baffled:
synuś mój dzisiaj pospał do 9 :szok::szok:
ja już od 7 wysiaduje na dole jakoś spać nie mogłam :wściekła/y::wściekła/y: spacer do szkoły zaliczony śniadanko też teraz się biorę za green tea ;-);-)
Miłego dnia życzę :-)
 
Do góry