reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Ewcia_UK

_______________
Dołączył(a)
3 Maj 2007
Postów
40
Miasto
Bradford-UK
Witam kolezanki.;-)
Z zapartym tchem przeczytalam 14 stron jakie zapisalyscie cennymi uwagami. Duzo sie z nich dowiedzialam i uspokoilam, wiec teraz kolej na mnie. Nazywam sie Ewa i mieszkamy z mezem w Bradford. Jestesmy w 12 tygodniu ciazy i jutro mamy pierwszy skan w BRI. Bardzo ciesze sie, ze nie jestem sama z moimi watpliwosciami co do opieki zdrowotnej w UK. Czytajac wasze posty wydawalo mi sie, ze czytam swoje mysli :tak:
Milo mi Was poznac i zycze duzo slonca w nadchodzacy DLUGI weekend:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witaj Ewcia w naszym gronie. Gratulujemy malej Fasolki. Czekamy na zdjęcia z pierwszego skanu.
u mnie na razie bez zmian. Nie ma @,ale brzuch bardzo pobolewa, właśnie jak na okres. Czekam więc. A dodatkowo mam dzisiaj migrenę i trochę cierpię. No ale dosyć narzekania.
Niunka jak maleństwo. Karolinko czekamy na Ciebie. Całuski dla Gabiego

Zobacz załącznik 37198
 
czesc dziewczyny
karolina dzieki , tez mi sie podoba moj brzusio. Jak tylko bedziesz mogla to napisz , mam male pytanko.
Witamy cie bardzo goraco Ewka, ale sie nas robi fajowo coraz wiecej.
Gratulacje , bedziesz mamusia:-) , powodzenia na scanie , pierwszy jest fajny bo mozesz widziec cale dzieciatko , a na drugim mozesz juz tylko ogladac pokolei poszczegolne czesci , ten mi sie bardziej podobal .
Jeszcze raz , super ze do nas dolaczylas , pozdrawiam.:-)
Cfcgirl , slonce co tam u ciebie? Jak sie czujesz , bo ja i moj maluszek dobrze. Uwiez mi chcialabym miec malenstwo juz przy sobie. Nie moge sie juz doczekac. Ale juz niedlugo :tak: :tak: :tak: .
No kobitki zapowiada nam sie dlugi i sloneczny weekend, pieknie , no i zostal mi ostatni tydzien pracy :tak: :-) :laugh2: .
papa piszcie co tam u was.
 
Dziekuje za gorace powitanie :-)

Co do skanu to bedzie nasz pierwszy skan w Anglii ale w ogole drugi. Oczywiscie jak sie dowiedzielismy o ciazy polecielismy do Polski zrobic wszystkie badania - bylismy u ginka, na krwi, moczu itp. Mialam pierwsze USG w 10tyg w Polsce - rewelacja. Pierwszy raz widzielismy Fasolke. Teraz scan w BRI to tylko formalnosc. Musimy to zrobic poniewaz nie mamy zadnego zdjecia ani dukumentacji z Polski, na ktorej mogliby bazowac lekarze w UK.
Jesli chodzi o moj brzuszek to rosnie w zastraszajacym tempie i w zwiazku z tym moje pytanie - gdzie w Bradford moge kupic ciazowe ciuszki. Bylam w Mamas and Papas ale tamtejsze ceny odbiegaja od normy (oczywiscie w gore), bylam w NEXCIE. Czy znacie jakies inne sklepy?
 
Czesc dziewczyny wkoncu jestem. Nie wiem na jak dlugo, bo cos niedobrego dzieje sie z moim kompem:szok: . Na poczatku myslelismy, ze to monitor, ale okazalo sie ,ze nie. Mam nadzieje, ze jutro zostanie to do konca naprawione. Tym czasem korzystam z chwili i pisze. U mnie po staremu. Bylismy z Gabrysiem na szczepieniu i oczywiscie nie obylo sie bez dwudniowej goraczki i marudzenia:sick: . Strasznie mi go bylo szkoda. Teraz jest juz lepiej. Zbliza sie dlugii weekend, mam nadzieje, ze spedzimy go ciekawie, aczkolwiek jeszcze konkretnych planow nie mamy:dry: .A Wy dziewczyny widze ze nie proznujecie, co weekend to ciekawszy. Fajnie, ze tak duzo zwiedzacie. Mam tylko nadzieje, ze prognoza pogody sie nie sprawdzi, bo zapowiadaja deszcze. Brrr.

Ewciu witaj kochana. Super, ze mamy nowa kolezanke:-) !!! Opowiedz nam cos o sobie, z tego co zdazylam zauwazyc to jestes z mojego rocznika. Fajowo;-) .
Jesli chodzi o ubrania ciazowe to ja zaopatrywalam sie w Polsce, bo tutaj to ciezko bylo mi cokolwiek znalezc. Sprobuj popatrzec w New Look'u, zdaje sie, ze tam cos widzialam w przystepnych cenach.

Cfcgirl, fajne, ze przy mezu tak cieplutko:-) . Jak facet jest taki kochany to az chce sie przytulac. Tul sie jak najczesciej kochana, to niesamowicie poprawia samopoczucie i zdrowie:tak: . Ciesze sie, ze u Ciebie coraz lepiej...

Niunka, juz ci napisalam, ale napisze jeszcze raz . Masz slicznyyyy brzuszek:tak: . Teraz juz sie nic nie da ukryc, prawdziwa z ciebie ciezarowka;-) . I pewnie kopniaczki coraz mocniejsze co? Pisalas, ze masz jakies pytanko, wiec pisz kochanienka co Cie trapi.

Dziewczyny mam taki pomysl bysmy sie lepiej poznaly. By kazda z nas napisala cos wiecej o sobie. Skad pochodzimy, jak sie tu znalazlysmy, jakie sa nasze plany itd itp. Napiszcie czy sie zgadzacie.

Pozdrawiam i sle caluski:-) :cool2: .
 
Dzieki za info. Nie bylam tam jeszcze za ciazymi ciuszkami, ale chetnie zajrze. Co do info o mnie to jestem z Lublina i mieszkam w Bradford - BD7. Jestesmy w UK od sierpnia zeszlego roku ale nasze plany z pewnoscia nie sa zwiazane z Anglia
Co do dlugiego weekendu to polecam wypad nad morze - Whitby , Scarborough lub Robin's Hood Bay.
Pozdrawiam cieplutko i zycze milej nocy
 
Kochane nareszcie dobre wiadomości . Dostałam dzisiaj @ Zobacz załącznik 37318

Trochę mnie pobolewa głowa w związku z tym ,ale cieszę się jak dziecko. Super. Mam już nadzieje,że jest to początek nowego i że w końcu będzie ok. Cóż mój suwaczek odlicza dni kiedy znowu będziemy mogli się starać o dziecko i mam nadzieje,że będzie się w zastraszającym tempie poruszał, że już wkrótce nadejdzie ten okres cudownych prób.
 
Ostatnia edycja:
Cfcgirl - kochana gratuuulacje:-D !!! Wszystko jest na dobrej drodze:-) . A wedlug mnie to Twoj suwaczek zapierdziela, dopiero co wskazywal 9 miechow, a tu juz 7 z kawalkiem:szok: . Zleci nim sie obejrzysz:tak: .
Fajoskie zdjecia, ladnie tam. Tez marzy mi sie taka wycieczka.
Buziaki
 
czesc dziewczyny ,
ale zescie sie dzis rozpisaly , prawie nie nadazylam czytac.:-)
Ewcia co do ciuszkow , to ja sie opkupilam w malym sklepiku kolo ,Agencji Horizon,, mam nadzieje ze wiesz gdzie to jest . Na zewnatrz sklepu stooja biale kosze z ciuszkami , a w srodku mozesz dostac dobrej jakosci ciuszki dla dzieciaczkow w roznym wieku, ceny sa bardzo dobre , a ciuszki dobre gatunkowo , kochana napewno nie kupuj nic w sklepie mothercare, cholernie drogi .

Cfcgirl , slonce dobrze ze u ciebie coraz lepiej :tak: , ciesze sie wszystko powolutku sie uklada.
dziewczyny nie wiem kto polecal wypad nad morze , ale rowniesz polecam okolice scarborough, albo Flamborough, przepiekne klify wspanialy spacer - pieknie. wkleje zdjecie.
Karolcia.dzieki dzieki za pochlebstwa , ale ja naprawde czuje sie jak ciezarowa. Nie wiem co bedzie za mesiac , albo i pozniej .:-D
A co do malego to kopie niezeimsko , czasami daje takie gwaltowne i sile kopniaczki , ze az sie lekam. Prawdziwy pilkaz .:laugh2:
Kochana mam teraz takie uczucie np.jak sie glaszcze po brzusiu, jakbym miala w srodku wszystko posiniaczone i poobijane, takie uczucie , no i strasznie mam kuia jak za duzo chodze w prawym boczku. Midwife mowi ze to wszystko norma. Wkurza mnie to:wściekła/y: , bo czaem jak chce jej cos wytlumaczyc to nawet nie wiem jak sie to po angielsku nazywa , ciezko mi a ona na wszystko , ze tak musi byc. Niestety ale moj angielski nie jest na stopniu najwyzszym , wiec musze zawsze troszkie kombinowac. pozatym oki.
Pewnie ze mozemy pisac o sobie wiecej.
Ja mam 25 lat , a moj maz 27.
Jestesmy z okolic Gdanska czyli z pomorza.
Jestesmy tu w Bradford od ponad 2 lat, mieszkamy na BD5 , pracujemy razem w jednym miejscu i oglnie stwierdzamy ze nie mamy zamiaru zostac tu na stale , moze jeszcze dwa lub trzy lata i powrot do ojczyzny. Chcemy zarobic i odlozyc jeszcze troszkie kaski i wracamy. Niewiem czy to bedzie mozliwe jak bedzie dzieciatko , ale sprobujemy.
No narazie to na tyle.
papa pozdrawiam . Zycze udanego i slonecznego weekendu.:-)
 
reklama
Do góry