reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczyny.To jak zwykle ja.Mam pytanie trochę nie na temat.Przeglądałam dzisiaj bilety z Rayanera na okres świat tak między 14 grudnia a 4 stycznia i już są do kupienia ,ale zastanawiam się czy czekac na promocje czy już kupowac bo są drogie tak przynajmniej mi się wydaje ,ale to jest taki okres że nigdy tanio nie jest.Napiszcie co myślicie na ten temat.Bo mam dylemat.
 
reklama
KASIA8118-JA latam WIZZ AIR i teraz sa na swieta tanie bilety,wiec bym pewnie teraz kupowala bo potem to ohooo drogie ,ze nie wiem.Nigdy nie kupowalam w RYNAIR wiec nie wiem jak tam dziala to,ale inne dziewczyny lataja tymi liniami wiec ci powiedza:-)

KASIEK- ja wiem gdzie jest ten park ,moja mama tam niedaleko mieszka,kiedys ze Sylwia jechalam i mowilam ,ze jeszcze tam nas nie bylo:-D:-DWiec ja jestem chetna na spacerek,mozemy sie w tygodniu umowic:-):tak:
A z ta goraczka to tez mi sie wydaje ,ze to zeby i ja bym wyszla tez na dwor ,przynajmiej ci Michas nie bedzie marudzil:-):-)
Jasmina- a co tam u ciebie??dlugo sie nie odzywasz,wszystko ok???

Ja dzisiaj bylam na basenie i wiecie co,przyszla tam taka angielka z noworodkiem:szok::szok::szok:ten maly to moze mial tydzien,jeszcze mial taka skorke fioletowo-sina,normalnie polozyla go do kola i plywala w tej chlorowanej wodzie:szok::szok:Szkoda mi tego dzidzusia bylo:-:)-(Ja uwazam ,ze z malymi dziecmi mozna chodzic na basen,ale nie z takim maluszkiem:no::no:

A jak srodowe spotkanko,dalej aktualne???
 
Doris mnie interesuje tylko Rayaner bo leci do mojego miasta czyli Bydgoszczy.Zobaczę co doradzą mi jeszcze inne dziewczyny bo brak mi pomysłu.Jeżeli chodzi o środę to ja jestem za,ale oglądałam dzisiaj pogodę na internecie to pogoda ma byc lipna zero słonca i 14 ciepła.Czwartek ,ma byc słoneczny, ale ta pogoda często się nie sprawdza wiec liczę że będzie ok.:-)
 
Hej,
widze ze w ten weekend nasze forum bylo gorace- w ubieglym tyg wszystkie korzystalysmy z upalow wiec byla cisza, a teraz zostaje kopm, telewizor lub ksiazka.
Ja sie troche wylamalam bo korzystalam z obecnosci meza ktory w weekend jest tylko dla nas, mamy tez wreszcie samochod to mozemy pojechac gdzie chcemy.
sylwia.m - ja Ciebie rozumiem- moj maz tez ma dzialalnosc i jak nie pracuje to nie zarabia, ale chyba bym wpadla w depresje gdyby musial tez w weekendy pracowac. Wiem pieniazki sa wazne, ale jak mnie choc troche odciazy w opiece nad synkiem to od razu czuje sie lepiej,a maly lgnie to taty jak slimak. Teraz wlasnie dokazuja a ja sobie pisze i ogladam Ranczo
kasia8118 Ja czesto latam Ryanair do Wroclawia i radzilabym czesto zagladac na strone i spawdzac, bo czasto zdarzaja sie jednodniowe promocje.
Jasmina - co u Ciebie? Moze dolaczysz do nas we wt w polskim klubie? byloby milo, tam jest naprawde wiele kilkulatkow i chlopcow i dziewczynek; corcia sie pobawi a my sie poznamy, przemysl to...
U nas dzis tradycyjny rosolek byl i mniej tradycyjny makaron z sosem bolonskim. Jutro chyba pomidorowa bedzie bo makaron zostal i pizza(w sobote w tesco 5 kupilam, bo promocja byla:-))
Jutro idziemy na baby clinic zwazyc Jaska
 
kasia - ja bym poczekala jeszcze troche, ryanair jako pierwszy wystawil loty na swieta (teraz sprawdzilam inne linie i jeszcze nie maja oferty) wiec mozliwe, ze troche odpusci pozniej, ale z drugiej strony pasuje Ci akurat do Bydgoszczy, hmmm.... szczerze to nie wiem co Ci doradzic

magde - czym zajmuje sie Twoj maz?, my tez mamy dzialalnosc gospodarcza, moj jest informatykiem, a ja od czasu do czasu troche poksieguje, tez nie pracuje w weekendy, bo bym chyba nabawila sie wielkiej depresji, w zasadzie to zyje od weekendu do weekendu :-) a jutro znow poniedzialek :no:

jasmina - coreczka poszla juz do szkoly, czy trwaja przygotowania?

doris - po tych kilku latach mnie tu juz nic nie szokuje, pamietam jak chodzilam z Kubusiem w ciazy i widzialam te wszystkie niemowlaki prosto z piecyka wyjete na zakupach w markecie, dla mnie to byl najwiekszy szok, a potem te wszystkie dzieciaki bez skarpet z golymi nozkami o kadej porze roku, teraz to tak juz sie przestawilam i sama tak nie chucham na dzieci, moze dzieki temu nie choruja czesto

My dzis leniuchowalismy troszeczke. Mezus mi pomogl w domu, posprzatal w schowku i powyrywal troche chwastow w ogrodku. Bylismy w nowym parku w okolicy - Northcliffe Park, tak pomiedzy Bradford a Shipley. Kuba sie wyszalal na hulajnodze, a ja sie hustalam na hustawce :-) Ostatnio na placach pojawily sie takie hustawki pomaranczowe jak lezaczki. Wykladam sie na niej, biore sobie Maciusia na brzuch i sie hustamy razem :-D I dzieki temu (chyba) moje malenstwa spia juz od ponad godziny, a tatus sie wyrwal znow na tenis.
 
Dzięki dziewczyny za rady na temat tych biletów na święta w sumie do doszłam do wniosku że z tą ceną to trochę przesadzili może przez to ze wystawili jako pierwsi bilety na ten szaleńczy okres.Będę cierpliwa i może znajdę coś w lepszej cenie.Najgorsze jest to że jadąc do Polski to kupuje 2 bilety bo mały liczy się jeszcze jako niemowlę a w drugą skończy już 2 lata i bilety muszą byc 3. Sporo kasy pójdzie na te święta:no:.Mój mały już śpi.Oby już dzisiaj nie obudził się na mleko bo planujemy z moim zaliczyc jakiś seans filmowy i nie tylko:-D.
 
O rany, ale jestem wykończona mały obudził mnie o 3 w noce żebym wzieła go do naszego łóżka.Mało tego druga pobudka 5.40 na mleko.Myślałam sobie że wypije i pójdziemy jeszcze spac razem a tu mały zaczął figle i dupa ze spania.Poszłam do dużego pokoju włączyłam bajki i przykryłam się kocem w nadziei że może jeszcze sobie wypocznę,ale mały zaczął bombadrowac mnie samochodami i zakładac mi nocnik na głowę.Istne świecie:baffled:.Czy wasze dzieci też są takie upierdliwe czy tylko moje jest jakieś inne:dry:?A jak wam minęła nocka?Niby za oknem słońce:-).
 
Czesc,
kasia8118 moj Jasiek tez zrobil mi dzis pobudke od 1.00 do 2.30, byla i piers i butelka ale musial sie poprostu zmeczyc zabawa aby zasnac. Pozniej spal do 7.30, co w jego przypadku jest dluzej niz normalnie a teraz juz sie tuli jakby chcial znowu spac.
kasia.j moj maz jest budowlancem. Robi wszystko, ale od ponad roku zajmuje sie renowacja starych farm, takich gdzie trzeba pozwolenia od konserwatora bo sa w zabytkowy kamieniu. Musi sie chlopak narobic...

Dziewczyny nie wiem czy czytacie Twoj Styl- to moja ulubiona gazeta. Ostatnio byl artykul potepiajacy ogladani tv przez dzieci i polecali to oto radio http://www.babyradio.pl/ , moze spodoba sie Waszym dzieciaczkom.
No i juz zasnal przy piersi, moge wypic kawe i zjesc jogurt, a pozniej heja do sterty prasowania:-)
 
Kasia8118 mój nocnika mi na głowę nie wkłada ale tylko dlatego, że takowego nie posiada:-p:-p no i jeszcze nie wie, że można mamie takiego psikusa zrobic.
U nas też noc średnia:crazy::crazy: Marcel budzi się co dwie godziny ale tylko i wyłącznie z potrzeby pociumkania cyca, więc rozpoczęłam naukę przesypiania całej nocy:tak: Było trochę płaczu i muszę się przyznac, że uległam dwa razy:tak: Ale na swoje usprawiedliwienie mam to że On mógł byc głodny więc nie miałam sumienia mu odmówic. Dostał cuca o 12.30 i o 4.30. Ale będziemy dalej próbowac:tak:
 
reklama
Czesc dziewczynki!!!
My drugi dzien juz jestesmy uwiezieni w domku bo w Polsce zepsula sie pogoda i ciagle pada,buu:-(
Ja nie mam nocnych problemow z Maksikiem,tylko raz sie budzi na jedzonko kolo 5,6 i pozniej spi dalej. Dzis na przyklad obudzil sie o 9:-). W sobote pierwszy raz prowadzilam angielskie auto w Polsce:szok:. Powiem wam ze jestem kierowca od 8 lat,a mialam takiego stresa jakbym pierwszy raz jechala samochodem. Jakos dojechalam do domu ale zdecydowanie wole nim jezdzic u nas:tak:. Malutki drzemie wiec ide kawke wypic. Milego dnia dla wszystkich mamusiek!!!!!!
 
Do góry