reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej:-)
Ja właśnie wróciłam z carboot w Dewsbury. W sumie nic ciekawego nie było. Kupiłam tylko jakieś sukienusie:-p:tak: Jak zjem to pewnie będę je sobie znów oglądac:-D
Marcel śpi i raczej nie uda mi się dojechac na spotkanie w parku.

Na jakiś spacer i tak się wybiorę bo fajoska pogoda dzisiaj:tak:
 
Kasia.j czy mogłabym przy okazji najbliższego spotkania pożyczyc od Ciebie książkę "jak mówic żeby dzieci nas słychały itd"??
Czas zacząs wprowadzac w życie jakieś mądre rady bo moje dziecko robi się coraz gorsze:szok::szok::angry:
 
Witam:-)
dziewczyny ja dopiero wstałam:szok: w zasadzie to nie wstałam tylko siedze z laptopem i kawusią w wyrku:-p
pooglądaliśmy sobie prawie do drugiej w nocy filmy a koło czwartej mieliśmy pobudke:-(mój Damian strasznie wymiotował:-(najpierw załatwił swoje łóżko a potem nasze:-(no ale na całe szczęście to nic poważnego, obudził się zdrowiutki jak by nic takiego mu się nie przydarzyło:tak:

dziewczyny widzę, że jeździcie na te carbooty:tak: oprócz ciuszków co tam jeszcze można kupić ?? kiedyś ktos mi mówił, że można tam całkiem fajnie wyposażyć całe mieszkanko:tak:czy to prawda?:baffled:
 
marzenaM ja bylam tylko raz i troche sie rozczarowalam dziewczyny mowia ze oprocz ciuszkow to fajne zabawki ale czy cos wiecej... :dry: komp dzialaok tylko jak klawiature wsadzalam to zepsulam wtyczke :confused:napisanie psta z klawiatury na ekranie zajmuje wieki Podziekuj prosze jeszcze mezowi w moim imieniu ;-)
 
Marzena to zależy jaki masz gust. Jak lubisz dekorowac sobie mieszkanie starociami to znajdziesz coś dla siebie, ale żeby urządzic całą chatę to wątpię:baffled: Jakieś duperelki właściwie.
Ja to tylko ciuszki dla dzieci i zabawki:tak:
 
mojadzidzia
możesz kupić klawiature w PC MAX za dużym Tesco w centrum lub w CURRYS (też w tym centrum tylko bliżej).
informacja dla Ciebie od mojego męża:-)
Masz wgrany program antywirusowy AVAST. Wejdź na ich strone i zarejestruj sie jako nowy użytkownik. Na maila dostaniesz klucz rejestracyjny do pełnej aktywacji programu. Program teraz działa w pełni przez 30 dni.

sylwia.m raczej nie gustuję w starociach:no: no ale po ciuszki i zabawki to sie wybiorę, muszę tylko jakieś autko sobie sprawić:tak:
 
znowu jakies dziwne rzeczy sie dzieja na tym forum :wściekła/y: ja powinnam gdzies miec zapasowa klawiature,musze poczekac az brat z basenu wroci ale dzieki za info. Ja za porzadki sie wzielam-ale na raty wszystko robie :tak:
 
Witam!

ALe tutaj cisza dzisiaj, wszystkie pewnie gdzies szaleja:)...;-)
My tez dzisiaj bylismy na basenie, Marcelino sie wyszalał, ze w samochodzie prawie zasnał:).I juz chche jutro isc znowu:).Odziwo dziisja po wyjsciu z basenu nie było chłodno, moze dlatego ze na zewnatrz tez cieplo!

Ulcia - tak juz wie mój P.który to Twój D.:).........:tak:
 
reklama
Hej a o co chodzi z tym Dewsbury carboot czy cos takiego? pierwsze slysze nazwe czy to jakis targ?? piszecie o ciuszkach i zabawkach czy sa to rzeczy uzywane czy nowe??

Bozena M- no to fajnie, bo raczej ciezko sie nie znac wkoncu zbyt duzo Polakow tam nie ma:-)

Roksana1 i Doris78- dzieki za spacerek po parku, mam nadzieje ze nie zameczylam gadaniem, juz taka jestem, mowie i mowie, buzie ciezko mi zamknac, czasem przynudzam ponoc wiec jak nastepnym razem zaczne to mnie uciszcie:-D:-D:-D

czy ktos planuje w tygodniu popoludniu jakis wypad na kulki czy playgroupe?? Chetnie sie dolacze, zaczynam aktywny tryb zycia i korzystam z kazdej nadazajacej sie okazji by wyjsc z domu:tak:
 
Do góry