reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Doris - Kosciół po 12, pozniej obiadek zrorbiony przez mame;-)poki jeszcz eu Nas jest i po obiadku basen:/;-)chyba ze naprawde bedzie bardzo zimno to nie pojdziemy.A co do basenu to nie wiem nazwy ale chyab ten sam jest na BD5 taka hala móia "zółw":-D
 
reklama
Kasia 8118 - nie byłam tam ale słyszłam ze niby fajnie jest tam :), idz i dasz opinie i my tez bedziemy wiedzialy jak tam jest:);-):-)
A czy ktos mi moze jeszcze raz dac namiry an kulkolad na BD4.....
 
Moi dzis byli na basenie, tam w Richard Dunn i B byl niezadowolony. Podobno straszny syf w szatni. Recznik mu spadl na podloge (bialy) i jest tak brudny, ze nie wiem czy go dopiore. :crazy:

A na kulki do Shipley ja czesto chodze i jest calkiem spoko. Ale powiedzialabym, ze to rozrywka raczej dla dzieci powyzej 3 roku. Maluchy tez cos oczywiscie znajda dla siebie, ale starszaki maja duzo wiecej atrakcji. W weekendy jedynym mankamentem jest to, ze jest mnostwo ludzi. Ale jak sie tam wybieracie to moze i my wpadniemy.
 
hej
A tu widze ruch jak w rzymie dzisiaj pomimo soboty:tak::tak:
My dzisiaj w bradford na zakupach bylismy a potem pedem do domu bo maly byl padniety;-)
Kasia8118-gratulacje pierogow- jakie robilas? Bo jak krystian zjadl to musialy byc wysmienite:-D:-D:-D:-D
mojadzidzia- na nastepne spotkanie cos ci podrzuce;-) Mi wlasnie siostra nowe zbiory przywiozla:-p
Kasiaj- mi tez sie wydaje ze jak tylko chwile mu pozwole pospac dluzej to potem mam nie dosc ze wieczor z glowy to i pol nocy. A co do wysmarowania kibelka przez kubusia kiedys wlasnie doszlam w mojej ksiazce do tzw fascynacji kalem:-D:-D:szok:
MarzenaM- no to prawie w rezydencji bedziesz mieszkac. osobne lazienki fiiiiiiu fiiiiiiu;-) Super ze wszystko nowiutkie i czysciutkie:tak:
Ulciac- fajnie ze bedziesz na obiedzie:tak:

Niezla gromadka bedzie na obiedzie:-)
Nefretete- cio tam u was?????????????
 
Kasia.j tak właśnie mi się coś kojarzyło że rozmawiałam kiedyś z tobą na temat tego kulkolandu:tak:.No nie wiem muszę sprawdzic osobiście jak tam jest znajomi Ci którzy mają tam z nami jutro jechac mają dziewczynkę trzy miesiące starszą od Krystiana i chwalą sobie ten kulkoland to i może dlamnie będzie się OK.a raczej dla małego:tak:;-).No chyba nie mamy na myśli jakiegoś innego:confused:znajomi tłumaczyli na że to jest w Saltaire lub jakoś tam blisko już teraz nie pamiętam:zawstydzona/y:.No ale spoko trafimy bo jedziemy tam razem a oni znają droge:tak:.Fajnie że wy też wpadniecie:tak:.Ok uciekam cwiczyc:-).
 
Kasia8118 - co do kolczyka to juz od wtorku nie mam:-(opuchlizna z twarzy zeszła ale mam w nosie jeszcze taka twarda opuchlizne i najgorzej za mam niezyt nosa i sprawia mi problem bolesny:zawstydzona/y:.Tak wiec dałm sobie spokój ale zazdrsc mnie zrzera jak u kogos widze i łądnie wyglada moze mi rpzejdzie:):-D:-D

KasiaJ- pierwsze słysze zeby tam tak było, czasmai co mi tylko nie pasuje to ze woda cieplusienka a w szatni zimno jak......:-(ale ogolnie jestem zadwoolona chyba z ejutro zmienie zdanie:)
 
reklama
BozenaM - no moj tez nie mial jak do tej pory zastrzezen

Kasia8118 - to ten kulkoland, najlepiej sie zawsze samemu przekonac :tak:
 
Do góry