reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
A my tez dzisiaj pospalismy do 7.30:szok::szok::szok::szok::szok:szok normlnie:-D:-D:-D
U mnie tez jakos nudny dzien sie zapowiada,oprocz Kuby szkoly zadnych planow:-:)-:)-(
MARTA84-no to fajnie ze tez bedziesz na obiadku:-)

Apropo tego obiadu,moze bysmy na wczesniejsza godzine sie umowily np na 13:-)wtedy jest mniej ludzi ,a dzieci dluzej by sie potem pobawily:-)
 
Doris78 mi tam obojętnie może byc 13:tak:.A co do tego że dzieci będą się dłużej bawic to nie jest takie pewne bo ostatnie dwa razy jak tam byłam to wypraszali po godzinie :crazy:.No chyba że zapłacimy drugi raz to można siedziec kolejną godzinę :sorry2:.Ale czy to ma sens:baffled:.Chyba że zrobimy tak że zjemy tam obiad a na kulki pojedziemy gdzieś gdzie można siedziec ile się chce:confused:.Co wy na to:baffled:?Dawac tu jakieś propozycje:tak::-).
 
Dziendobry

A my dzis pospalismy do 9 :szok: Nawet dzieci :szok: My dzis mamy ambitne plany, ja kleje pierozki, a B sprzata garaz, mam nadzieje, ze z polowe sie wywali. Takze czeka nas wizyta na wysypisku popoludniu, Kubus bedzie mial radoche, bo czasem mozna zobaczyc jak fajne tam maszyny pracuja.

Kasia - dzieki za telefon

ampar - znam ten bol, jak Kuba przysnie za dlugo, to potem do polnocy jest w stanie szalec, czasem nawet wystarczy mu 5 min i wieczorem masakra, takze staram sie go bardzo pilnowac, zwlaszcza po szkole, z Mackiem jak na razie problemu nie ma, 20.15 do lozeczka i po minucie spi :-)

Marta84 - tu sa linki do ksiazek, ktore czytalam: Klub alibi, Francine Mathews Księgarnia Internetowa 'Atena'
http://www.atenastargard.osdw.pl/ks...sessionid=C8AE0DE8DB4A911963CB7FCC0CAF51B5.s1
Dziewczyńskie bajki na dobranoc - Już są!! - Wydarzenia - Informator dla dzieci i rodziców
a teraz czytam: Wzloty i upadki Super Mamy - Polly Williams - Onet.pl Czytelnia

Ja jeszcze nie jestem w stanie powiedziec, czy bedziemy na tym obiadku. Nie wiem jak mama bedzie wylatywac, bo jest opcja wlasnie 15 albo troche pozniej. No zobaczymy.
 
kasia.j,ampar3 bardzo chetnie zaporzyczylabym sie u was,ja uwielbiam czytac ksiazki tutaj raczej nie mialam czasu jak pracowalam a teraz nie mam dostepu.Preferuje wszystkie gatunki,od romansidel po ciekawe biografie Mam nadzieje ze bede mogla skorzystac z waszych zbiorow przy najblizszym spotkaniu ;-)
 
Witam dziewczyny:-)
wysłałam chłopaków na boisko to mogę spokojnie poczytać posty:tak:
doris z tym mięskiem nie ma wielkiej filozofi:tak:
ja niestety nie pracuję, bo nie mam niestey już jak, mój mąż albo pracuje po 12 godzin albo gdzieś naprawia komputery, nie bardzo mi to na rękę bo też bym poszła trochę do ludzi,:-( nie dla mnie rola kury domowej,:no: popadam przez to w depresję:wściekła/y:
kasia.j ja wieprzowiny prawie nie jem,:no:tylko rodzinka:tak: a te 30 kg to faktycznie dużo, ale mam dużą zamrażarkę, zazwyczaj jak kupuję półtuszę to robie wielkie gotowanie, tzn bigos, gołąbki, gulasze itd a potem wyciągam z zamrażarki i siadam do komputera a obiad w tym czasie się rozmraża,:tak:;-) mówię Ci , dwa dni gotowania a potem ile luzu:-D
Marta oj masz rację, to forum uzależnia, ja wysłałam chłopaków na boisko a zamiast sprzątać to siedzę przy komputerze:tak::-D
dziewczyny tak czytałam do tej pory o Waszych przeprowadzkach, że w końcu i ja się zdecydowałam wczoraj ogladałam moją nową chatkę, wprawdzie jeszcze nie wykończona ale już oglądałam:tak:
w końcu będę mieszkać w europejskich warunkach a w nie w norze w której popada się w depresje:-p
znajomi mówią, że i tak mamy super warunki ale w takim razie nie chcę sobie wyobrażać w jakich oni mieszkają:no:
zaskoczyło mnie w tej chacie to, że każda sypialnia ma swoją łazienkę:tak:
kurcze będę miała prywatną łązienkę:-D landlord powiedział, że za 2-3 tygodnie przywiązą trawnik do ogrodu:tak::-D że do miesiąca mieszkania powinny być do oddania(a są tam 4) było by super, na święta mielibyśmy już normalne warunki no i będziemy pierwszymi lokatorami :tak:wszystko nowiutkie:-)
z tego co wiem to jeszcze jedna chata jest wolna a nawet nie wiem czy nie dwie, jak by któraś chciała mogę dać namiary:tak:
 
Hej a wiec odnosnie obiadku to prosze o dopisanie do listy mojej rodzinki:-)pytalam mezusia i sie zgodzil:-)

Co jutro z tym Lister Parkiem? sa chetne?? jakby ktos sie zdecydowal a nie bedzie ze mna kontaktu poproscie kasie8118 o moj numer nie chcialabym go pisac tu, bo kto wie kto tu zaglada procz nas!!!!

A kto to mi ostatnio pisal ze maz pracuje w Mc Bride??? Tak sie sklada ze moj maz tez tam pracuje juz 3 rok wiec moze nasi mezowie sie znaja???na ktorym shifcie pracuje twoj?

no nic uciekam sprzatac, buziaki dla wszystkich, milego weekendu:-)

aha zauwazylam ze piszecie tu o nauce jezyka, jakby kiedys ktos mial problemy z napisaniem jakiegos pisma, zazalenia czy wogole w rozwiazaniu jakiejs sprawy mozecie sie do mnie zglaszac- nie pobieram oplat:tak::tak::-)!!!!!
 
reklama
Hej ja tu tylko przelotem żeby się pochwalic :tak:że zrobiłam dzisiaj pierwszy raz w życiu pierogi i się udały nawet mój mały niejadek się delektował ich smakiem:tak::-D.No jak on już zjadł to musiały byc ok.A mój mąż za parę minut jedzie do Lister Parku grac w piłkę też miałam z nim jechac,ale nie jadę bo stwierdziłam że muszę wziąsc się za pożądki :tak:;-).
 
Do góry