reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

m02051991 kochana nie zamartwiaj sie tak list przyjdzie zaraz na pewno i to w przyspieszonym tepie jak dla ciebie a odnosnie domku to szkoda ze nie napisalas wczesniej bo znajomamiala do wynajecia mi brzuszek tez rosnie choc to dopiero 10tydzine i sie smiejemy ze moga byc blizniaki ale bylby ubaw i niespodzianka bo u P w rodzinie byly blizniaki wiec jakas szansa jest:-D:-D:-D
doris chcialy chcialy i musialam ja schowac bo by byla wojna bo byly 4 dziewczyny wieksze ale musialyby zjesc tylko jej sukienke bo reszty bym im nie dala:-D:-D:-D:-D
oki zmykam dzis robie kopytka tak siedzialam na kompie i bym prawie garczek spalila ale poczulam i szybko zeszlam to narazie kobietki
 
reklama
Hej kobietki!
jak S ma wolne to niestety nie mam dostepu do kompa bo okupuja razem z Nadia od rana do wieczora :wściekła/y: ww niedziele wybralismy sie na kulki i Duska miala niezly ubaw,tylko tata byl padniety na maxa :-D:-D
tynia i wiki ja raz kukurydze tak gotowalam ze spalilam garnek a myslalam ze to sasiad z ktorym wynajmowalismy mieszkanie cos przypalil :sorry:
sylwia.m no coz...ja sama siebie zaskoczylam bo liczylam po cichutku ze Dusia bedzie miala braciszka nie mniej jednak cieszymy sie rowniez z Amelii :tak: jak bylo na pierwszych zajeciach?
doris78 dziekujemy za gratulacje-pozostalym dziewczynkom rowniez ;-)
graziul xxx najserdeczniejsze zyczonka dla slodkiej solenizantki,duuuzo radosci kazdego dnia,samych pogodnych i szczesliwych dni :-)
kasia8118 wspolczuje ci wyprowadzki sasiadow bo tak jak napisalas nie wiesz kogo mozesz sie spodziewac,szczegolnie po przejsciach z rodakami :dry:

 
kasia8118 ja wiem ze mieszkan jest teraz bardzo duzo tyle tylko ze my chcemy koniecznie dom,na domy z akcentu moja siostra czekala 2 tygodnie a brat tydzien od spotkania wiec mam nadzieje ze szybko dostaniemy,tym bardziej ze w mieszkaniu,w ktorym teraz jestesmy naprawde nie ma warunkow i jeszcze dach zaczal przeciekac .jesli macie teraz mieszkanie z akcentu to automatycznie daja was na dalsze miejsce na liste bo oni daja najpierw tym ktorzy maja zle warunki mieszkaniowe.poki co to dopiero tydzien temu wyslalam papiery wiec licze na to ze w tym tygodniu przyjdzie wezwanie na spotkanie.
 
Czesc:-)

Ale pogoda nas rozpieszcza:-)az sie milo spaceruje:tak:

GRAZIUL-ja zawsze korzystam z tej strony www.upmystreet.co.uk

Cos sie Monika ostatnio nie odzywala,czyzby juz urodzila:confused:


Aha i ja gula zapomnialam Wam podziekowac za pochlebne opinie o KUbusiu,Zdrowaske juz dawno zaliczyl.
I powiem Wam ze z kazda modlitwa idzie mu coraz lepiej,tenning czyni mistrza.
 
Ostatnia edycja:
hej:-)

u nas nudyy :-( dobrze ze ostatnie dni pogoda była ładna ale dzis chyba nie ma na co liczyc ale jak dla mnie nawet dobrze bo zaplanowalam sprzatanie takie dłuzsze :crazy: Claudia na szczescie zaczeła troche mnie sluchac i juz fochow takich nie ma :tak: jak powiem nie wolno oj oj to robi ojoj i odchodzi :tak::-)

własnie Monia daj znac czy juz po wszystkim:tak:

grazul wszystkiego najlepszego dla Natalki :-):tak:

zaneta mojadzidzia gratuluje dziewczynek:-)

marta dawaj fotke bo strasznie jestem ciekawa jak Ci w takich krotkich wloskach:szok:


sylwia no to pospaliscie :szok: jak tam na zajeciach?

dobra bo mała wała am am:sorry: do pozniej papa;-)
 
Hej:-)

Natalka jeszcze raz wszystkiego naj naj. Dużo zdrówka, uśmiechu i spełnienia wszystkich życzeń:-)

A ja specjalnie wczoraj sprawdzilam prognozy. Miało być 17st i słoneczko więc nastawilam pranie żeby sobie je roziesić jeszcze przed play grupą no i teraz nie wiem co zrobić:sorry: Może jeszcze później się wypogodzi to rozwieszę.....

Na zajęciach w collegu nawet spoko. Nauczycielka do rzeczy i ciekawie prowadzi lekcję.

Mojadzidzia ja sobie tak wczoraj myślałam że z tym oszczędzaniem na ciuszkach to nie tak do końca bo przecież dziewczynki w innych porach roku urodzone, no ale z drugiej strony w UK przez większośc roku jest jedna pora roku czyli jesień więc spoko;-):-D

Znów głowa mnie boli:-:)-( Kurczaki coś często ostatnio mam te bóle głowy, przynajmniej dwa razy w tyg:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Witam:tak:.
Oli dzisiaj nawet ładnie spał w nocy tylko raz pił mleczko szkoda tylko ze spał u nas w łóżku :sorry:.Pewnie bym się wyspała gdyby nie potworny ból gardła który mi dokuczał :-(.
Graziulxxx Sto lat dla solenizantki:-):-):-):-)!
Sylwia.m
faktycznie często boli ciebie głowa:-(.Może powinnaś udac się na badania:sorry:.
m02051991 no faktycznie chyba przesuwają mnie na dalszy plan w Accencie:wściekła/y:.A tak z ciekawości to gdzie twoje rodzeństwo dostało te domki?Chodzi mi o dzielnice jeśli można zapytac:tak:.
Ja nawet na mieszkanie długo czekałam bo coś około 8 miesięcy:cool:.
marta84 czekamy na zdjęcie:tak::-).
 
Czesc:-)

GRAZIUL-Wszystkiego najlepszego dla Natki:-)Stol lat,sto lat niech zyje Nam:-)

KASIA8118-lacze sie z Toba w bolu po nieprzespanej nocy:sorry:Do nas David tez codziennie drepcze i sie kreci w lozku,rozpycha:wściekła/y:a dzisiaj w nocy to tak ryczal strasznie:-(ja nie wiedzialam o co chodzi:sorry:a go ucho bolalo.
Bylismy juz u lekarza i ma zapalenie ucha:-(dostal antybiotyk i syropy przeciwbolowe.Biedak sie troche umeczy:-(
 
reklama
Do góry