reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

monia gratuluje :-):-) córeczka śliczna:-) duzo zdrówka dla was:tak:

marta super zmiana:tak: i widze ze kolorek tez zmienilas ja Cie w czarnych pamietam:sorry: mam kciuki;-)

sylwia współczuje bólów głowy :-( moze jednak zrob sobie tu badania nie zaszkodzi :sorry:

do jutra mamuski papa
 
reklama
Hej dziewczyny!!!
monia
gratuluje slicznej coreczki a jaka usmiechnieta na jednym zdjeciu:)

dzis dostalam wezwanie na usg ide we wtorek i tu pojawia sie problem ,moj Ł musi isc ze mna bo moja Kornelka strasznie broila ostatnio w przychodni, 2 razy lekarce komputer wylaczyla.na usg pelno kabli i sprzetow wiec miałaby gdzie rozrabiac.ciekawa jestem czy szef go z pracy zwolni wczesniej a ma takiego wrednego ze zawsze wielkie problemy stwarza.
Na koniec sie jeszcze pochwale,ze moja Nelusia dzis po raz pierwszy sama umyla zabki rano.Zawsze musialam jej pomagac,a dzis rano sama mnie wolala do lazienki ze chce sie myc.Teraz wcina płatki,tez szok bo ona nigdy nie lubiła na sniadanie nic na mleku zawsze jakas kiełbaska albo jajeczko.
Chyba ładny dzien sie zapowiada,ide ogarnac w domku to potem ruszymy z mala do parku
 
Witam w ten słoneczny poranek:tak::-).
Słoneczko za oknem pięknie świeci i oby tak było cały dzień:tak:.
Ja jak narazie bied=gam jeszcze w szlafroku i piję kawę.Umyłam sobie już włoski więc czeka mnie prostowanie:baffled:.
Monia mała cudna i ten zabójczy uśmiech normalnie super:tak::-):-).Dużo zdrówka dla was obu :tak:;-).Mam nadzieje że pokarzesz nam kiedyś małą na żywo:tak:.
Marta84 fryzurka super powiem szczerze że trudno było mi sobie ciebie wyobrazic w krótkich włosach :tak:.Ale jestem mile zaskoczona i kolorek świetny;-).
alexnow musisz walczyc o komputer :tak:;-).
jstysiak a co tam u Ciebie?
 
Czesc:-)
To i Ja sie dzisiaj przywitam,w ten piekny dzien:tak: Czytalam ze w pl w nastepnym tygodniu zapowiadaja snieg:baffled:a w listopadzie 30 stopniowe mrozy:szok:

MONIA-coreczk sliczna:tak:a ten usmiech powalajacy:-D:-D:-Dcudna dziewczynka:tak:Gratuluje:-)
Chyba sie dobrze Toba zaopiekowali,co?

MARTA84-wow,faktycznie dobrze wygladasz:tak:Ja tez tak jak Kasia jakos nie moglam sobie Ciebie wyobrazic w krotkich wlosach:eek:prosze a tutaj tak ladnie Ci jest:-D
Ja tez tzrymam kciuki za zloty interes:tak::-)

Wiecie co a ten moj maly lobuz,to wogole nie wyglada jakby mial ucho chore:baffled:wczoraj przespal sie w dzien ,a potem wstal jak nowo narodzony:angry:i szlalal do wieczora ,Dzisiaj zreszta jest to samo:szok:

A ja tez sie wzielam za nauke angielskiego i w wtorek zaczynam lekcje.Ciekawe czy moj ciezki leb ,wchlonie jakas wiedze:-D:-D
 
Hej mamuski!
My juz zaliczylysmy wizyte w parku,Dusia zasnela w wozku wiec mam chwile dla siebie :sorry: pogoda przesliczna,wczoraj jak tylko ogladnelam prognoze to polecialam zmienic posciel ,jeszcze po poludniu reczniki popiore.Ostatnio wszystko mi sie zasmierdza jak susze w domu :wściekła/y:
sylwia.m ja dla Dusi na poczatku kupilam duzo bluzeczek z dlugim rekawkiem i jeansowe sukieneczki takze Amelia spokojnie moze je nosic jak sie urodzi,musze tylko dokupic cieply kombinezonik,czapeczki i rekawiczki takze nie jest zle :tak:
doris78 chyba pozazdroscilas siostrze ze sie wzielas za angielski :-D spokojnie dasz sobie rade,zawsze mozesz poprosic Kube o pomoc ;-):-D
monia przeurocza ksiezniczka,slodziutki usmieszek :tak:;-) to sie nalezalas w szpitalu :szok:
marta84 u la la,coz za odmiana,pozytywnie :tak: a kto ma zdolnosci artystyczne u was w rodzinie? Pomysl pierwsza klasa,powodzenia ;-)
m02051991 moze szef zrozumie ze sytuacja nie jest banalna i pozwoli mezowi wczesniej wyjsc z pracy,niezly lobuziak z Kornelki :-D
 
hejka
ja na sekunde bo ostatnie ciuszki pakuje i jutro wylot:-):-)dzisiaj bylam 3 godzinki na miescie i jeszcze na piechote wrocilam,myslalam ze padne ,ale tak ladnie bylo na dworku ze szkoda bylo sie kisi w busie,za to teraz nogi mi w tylek wchodza doslownie:-)zaraz moj serial bedzie wiec jeszcze herbatka i lulu;-)
monia-gratulacje!!!zdrowka dla was,troszke dlugo lezalas w szpitalu:-(
spadam bo jeszcze musze troszke ogarnac chate bo jutro mam wolne:-)
 
Hejka, ja duszę się jak nie wiem. Byłam dzisiaj u lekarza, osłuchowo czysto, ale zapisał mi syrop na kaszel. Na szczęście, bo kolejną nockę miałabym z głowy. A ten syrop jest dobry, miałam go wcześniej przy zapaleniu płuc :tak:.
Monia Gratki, super maleńka, a uśmiech miodzio.
Zaneta spokojnego lotu i pogody w Polsce, niech Was ominą śniegi ;-)
Marta fryzurka świetna, a kolorek, tylko pozazdrościć. Bardzo mi sie podoba :tak:
Doris jednak zmieniłaś decyzję w sprawie angielskiego. Ja zrezygnowałam z Bradford, a tak byśmy chodziły razem (ja miałam wtorek i czwartek), odezwali się do mnie z Dewsbury i jeżeli sie uda i będą miejsca w przedszkolu u nich to będę chodziła do południa, a jeżeli nie to wieczorowo. Tam mam lepszy dojazd i bliżej. W pon. mam egzamin i może już wówczas będę wiedziała jak będę chodzić i jak z przedszkolem. Chciałabym by się udało na rano. Wstępnie muszę czekać do poniedziałku. Co do Davidka to tylko się cieszyć, że już nie marudzi, ze go nie boli:-D
Graziul słodkiego , miłego życia dla Natki (przepraszam za spóźnienie)
Sylwia a jak Tobie sie podobają zajecia? Moja znajoma jest zachwycona. Ja czekam jak to będzie w Dewsbury.
Byłam ostatnio na zapisach w collegu w Dew. i później poszłam do centrum i jak zwykle buszowałam po lumpkach. Trafiłam świetny zakup za 5,50fula : Zobacz załącznik 290186
 
Dobrywieczor wszystkim:-)
DORIS-gratki dla Kubusia-a jednak zdolna bestia;-)-widzisz:happy: i zdrowka dla Davidka,no i powodzonka dla Ciebie swiezo upieczona uczennico;-):tak:
M0205-gratki dla Nelki za mycie zabolkow:tak: Ale ona Ci ladnie je -z tego co piszesz-pozazdroscic:tak:
MARTA-super fryzura-ja tam od razu czulam blusa,ze bedziesz wygladala fajowo;-):-pmoze dlatego ze sama uwielbiam krotkie fryzurki:tak:;-)&&&&trzymam za interesik:tak:
MAMATROJECZKI-dzieki wielkie za zyczonka:tak: ale super gajerek zakupilas malemu:happy:
ZANETA-spokojnej podrozy i odpoczywaj tam kobieto:tak:
AGGAm-a Ty zyjesz kochana ,po tej przeprowadzce???czy Cie pudla przysypaly?;-);-):-p:-D
MONIA-Sarunia slodziutka jest:happy: Mam nadz ze jakos znioslas ten pobyt w szpitalu,ja tez z mala lezalam tydzien i bar mi sie dluzylo,bo ja czulam sie dobrze i chcialam do domku:-:)-(
oki ,nie wiem co komu jeszcze:zawstydzona/y: Sorrki dla pominietych:sorry:
Pieknie dzis bylo,ciekawe co jutro nas czeka:eek::eek:
kolorowych snow
 
reklama
Czesc w ten paskudny dzień

Od kilku dni z Milenka jestesmy chore. Mamy obie zapalenie oskrzeli i antybiotyki. Ale i tak musimy wychodzic z Olunia do szkoly. Ja juz bym chciala wyjsc gdzies na spacer a tu lipa jak cos dopiero w poniedzialek lub wtorek. Jak na razie zostal nam tylko kaszel.Ogolnie jest juz dobrze. Myslalam ze Ola tez zlapala bo kaszlala jak gruzlik ale na szczescie nie. w dodatku jeszcze mam zapalenie gardla wczoraj to nic nie moglam mowic tak mi cholerstwo bolalo.

Zelazo pomaga juz jest fajnie duzo wiecej energii mam -ale nie wiem jak dzisiaj bo niedospana jestem poszlam spac o 2.30a wstalam po 6. A to tylko ze film ogladam zamiast spac. Mam nadzieje ze sie przespie jak MIlenka bedzie mila drzemke:-D:-D.
to tyle bo milenka mnie zaczyna szarpac papa
 
Do góry