reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

no to w środe się poznamy :-)

ja przyjade chyba autem,mam nadzieje,że się nie pogubie:tak:

no to musze fryzjerka chyba na czwartek sobie umówić,bo jutro basen w środe kulki,a tylko rano mi pasuje,bo mój ma druga zmiane.

doris i co z tego,że się spakowałam,jak musiałam małego strój na basen i kółko wyjąć,więc znająć życie jeszcze 3 razy przepakuje:-D żeby się zmienić w 2 walizki...

werkamirek poczekacie,ale przynajmniej będziecie mięli to co chcecie:tak: fajne te domki.w sumie standardowe,wszędzie identyczne budują.i dośc tanie.ja mieszkam w 4 letnim domu,tzn to jest szeregowiec(w kształcie podkowy)bez garażu,ale z tyłu mam prywatny parking.I to mieszkanie było do wynajęcia i na sprzedaż,to chcieli za nie 160 tys:szok: a obok jest na sprzedaż i chcą 130:szok: 3 sypialnie...
a jak będa budować to poproś o porządne ocieplenie hehehe:tak:
 
reklama
Hejka.

U nas bez zmian i jakiś leń mnie dopadł i pisać mi się nie chce hehe.

Sara ma z nocnikiem gorsze i lepsze dni, ale najważniejsze, że się nie zraża, bo to by za dobre nie było.
Jak się troszkę cieplej zrobi zacznę ją puszczać bez pampka.

Niedługo mają nas odwiedzić znajomi z Londynu ze swoją 6 miesięczną córcią, więc Sara będzie miała kumpelkę na parę dni. Mam nadzieję, że będzie delikatna, bo z psem to jak z maskotką:szok: Będziemy musieli jej nieźle pilnować, żeby małej nie zdeptała.

No nic zmykam, mąż na film woła.

Papa
 
Hejka dziewczyny..neta nie mialam przez prawie tydzien wiec nie bylo nawet jak napisac:-(za bardzo nie wiem co sie dzieje na forum bo nie przeczytalam wszystkiego wiec nie wiem co komu pisac..
widze ze jakies spotkanko sie szykuje..kulki,fajnie..
Tez chcialabym was w koncu poznac ale niestety pracuje w tych godzinach wiec lipa:-(
u nas poza tym nic ciekawego..oki znikam na kapiel i lulu:tak:
 
Witam.
Tak właśnie myślałam o naszym jutrzejszym spotkaniu i stwierdziłam że przecież mogę wyjść na przystanek autobusowy jeśli któraś potrzebuje pomocy to dajcie znać.Tylko muszę wiedzieć jakim autobusem przyjedziecie bo nie każdy staje na tym samym przystanku.
 
hej hej

my już po basenie :tak: ale mały się wyszalał,od razu w aucie padł:-D fajnie...

kaia może spotkajmy się pod tymi kulkami,ja mam nadzieje,że trafie:-Dbo znając może możliwości za kierownicą to wszystko jest możliwe:-)

mój pracuje do piątku i koniec...ehhh

pojedziemy na wakacje,odpoczniemy i będzie szukał pracy:-)

ide zająć się tym moim marudą,bo jęczy strasznie....
 
hej ja sie wybieram jutro na te kulki.
Current Timetables | Bradford | FirstGroup plc. znalazlam na stronce numer autobusu 670. I zamierzam jechac tym busem on jedzie z interchange, tylko nie wiem gdzie wysiasc i znajac zycie w autobusie tez mi nie powiedza wrrr... Ponawiam moje pytanie czy ktoras z was wybiera sie moze autobusem tam? Tym numerem lub innym?? Albo moze ktoras z wie jak sie nazywa przystanek? To moze kierowca bedzie wiedzial:baffled::baffled:
 
werkamirek pewnie kasia będzie wiedziała:tak: ja mam nadzieje,że trafie:-)

ale tu cisza,wszystkie świętują walentrynki??:-) ja może przyszykuje jakaś kolacyjke na wieczór i winko:tak:mój kończy 22,więc może troche poświętujemy:-)
 
WerkaMirek 670 staje na Victoria Rd z jednej strony będzie widać budynek z napisem Secura House a po drugiej stronie jest lokal o nazwie The New Inn.Najlepiej spisz te nazwy i pokaż kierowcy :tak:;-).Zobacz sobie na gogle maps to będziesz mniej więcej widziała jak te budynki i okolica wyglądają:tak:;-).Jak podasz mi godzinę o której będziesz w okolicy to mogę wyjść po Ciebie na przystanek:tak:;-).Daj znać jaka decyzja :tak:.
 
hej dziewczyny
dawno mnie nie bylo ale bylam chora i nie moglam wstac z lozka a potem mnie lenistwo wzięło, ale dzis czytam o tych kulkach a wlasnie mialysmy isc dzisiaj i nie poszlismy napiszcie na ktore kulki idzieci chętnie się wybiore, moj D mnie zawiezie, ale jakbyscie mogly napisac nazwe kulek albo adres bo my z gps-em jezdzimy
 
reklama
michalina tu masz adres

Tiddley Peeps
Unit 12, Victoria Rd Ind Est, Victoria Rd, Eccleshill
Bradford
West Yorkshire
BD2 2DD

fajnie,że do nas dołączysz
:tak:
 
Do góry