reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

dzien dobry!! pije herbatke ktora sie dolaczy??:-D
wisienka zakupy nie udaly sie wcale :angry: spodnie ciazowki sa albo za male albo za duze , chyba bede musiala przejsc sie do Next moze oni maja cos lepszego. Cod o mieszkania to warto kupic teraz ceny mieszkan sa naprawde niskie , no i pieniazki ladujesz do siebie do domu a nie splacasz czyjegos kredytu :tak: my w sumie wynajmowalismy w UK tylko rok mieszkanie pozniej kupilismy wlasne, to juz jest nasze 2 mieszkanie.
doris78 szybko znalezlismmy?? tak sadzisz? moj maz na samo wspomnienie ogladania tych wszystkich mieszkan az sie trzesie( codziennie ogladalismy jakies inne........) nie nie szukalam tylko na BD4 , my mieszkalismy w Leeds jakies 5 lat ale ceny mieszkan tam byly takie ze nie bylo nas stac i przenieslismy sie do Bradford :tak:pierwsze mieszkanko mielismy na BD7 :-)
mamatrojeczki wow jestem pod wrazeniem !! pokoje sa naprawde fajnie zrobione :tak: ja tez tak sobie kiedys zrobie , jak tylko moja mala psuja sie wyprowadzi z domu ;-) a to wasze mieszkanko??
patka i co idziemy na spacerek w poniedzialek??? :happy:

a ja odliczam czas do wakacji , jedziemy do Egiptu tak bardzo jestem spragniona ciepelka i sloneczka ze az dni odliczam w kalendarzu :-D
 
reklama
samaryn a gdzie chodzisz na tą zumbe i ile płacisz?

Lumen na niestety nie dołączyła do nas żadna dziewczyna z bd6:no:.Chyba musisz zmienić dzielnice :tak::-D.a tak na poważnie to co u Ciebie?Znalazłaś pracę?Bo jeśli dobrze pamiętam to chyba pisałaś że się wybierasz do pracy.Chyba ze coś pokręciłam to sorki:zawstydzona/y:?
 
kasia8118 chodze na Bd4 niedaleko sklepu Dunlem place 3,50 za godz albo jak jest duzo osob 4£ za 1,5 godz ale oplaca sie bo instruktorka jest wykwalifikowana tancerka wiec rusza sie swietnie polecam!!:-D mozesz sie do mnie dzis dolaczyc
 
Dziewczyny, dzięki :)
Samaryn to jest mieszkanie z housingu, do którego wprowadziliśmy prawie 1,5 miesiąca temu. Wiadono w jakim te mieszkania są stanie, więc je robimy. Ale robimy je, można powiedzieć, że dla siebie, po 5 latach możemy mieszkanie wykupić, a jest fajne (100m2). Wiadomo też, że czynsz jest niższy :-) Teraz wzięłam sie za kuchnię, ale mam dylemat :-( . Bardzo podoba mi sie wzór damask, jak i kolory w kuchni biel i czerń, ale niestety szafki w mojej kuchni są koloru jasnego dębu, blat biało-beżowy, a nie będę zmieniać szafek, bo po pierwsze koszt, a po drugie to są nowe szafki. Teraz nie wiem co zrobić :no: . Chyba dam biel albo taki delikatny beż, a w przyszłości pomyślę nad zmianą :crazy: .
 
hejka
ale sloneczko swieci,zaraz reczniki sie wypiora to wywalam na ogrod,bo w domu sie zakisza.ja prawie zawalu rano dostalam,musimy w lipcu leciec do pl na slub mojego brata i tak z ciekawosci spojrzalam na bilety..250 w jedna strone bez bagazy!!myslelismy juz nad podroza autem,ale wtedy bysmu zostali miesiac bo nie oplaca sie na 2 tyg wlec samochodem,a znow miesiac to ile pieniedzy w plecy bo moj ma przeciez nieplatny urlop.przeciez za 500 fuli to my 2 lata temu polecielismy do Grecji!!masakra jakas.a jeszcze trzeba jakos sie ubrac na wesele,A nie ma garniaka,ja kiecki,dzieciakom tez trzeba cos kupic,no i prezent i w pl trzeba miec tez troszke pieniazkow....i jeszcze podroz ode mnie do rodziciw A 320 km w jedna strone...omg.
samaryn-czemu chce zrezynowac,no wlasnie w sumie jest jeden powod.po tylu latach nie mam nawet funta overdraft,a czasem powiem szczerze byloby mi to na reke.bo moj ma wyplaty do reki,a wszystkie oplaty ja robie przez direct debit,no i wplacam na swoje konto bo to co jest na A jest nienaruszalne ;-)czasem poprostu nie mam wyboru i jak zapomne ze np za 2 dni mi za cos pobiora to deszcz nie deszcz a ja musze poginac z dzieciakami do banku i wplacac kase na konto.raz zapomnialam i braklo mi chyba 10 fuli i weszli na debet a pozniej dowalili mi 25 fuli kary!!.dzwonilam juz kilka razy,sprawdzalam sobie przez neta ale w koncu stwierdzilam ze po to sa ludzie w banku zeby pomogli mi cos z tym zrobic....po czym babka powiedziala ze mam online se sama zrobic!!wydaje mi sie ze to ze nie pracuje to nie jest zaden powod zeby nie miec ocerdraft.mam tylko to najzwyklejsze konto,mialam kiedys kredyt-splacilam,kredytowke-splacilam...wiec czemu tak sie dzieje??a kiedy lecicie na wakacje?
kasia-no to zaszalalas:-)ale czego sie nie robi dla dzieci:tak:
mamatrojeczki-super pokoiki!!powiedz mi jak sie twoje starsze dzieci dogaduja teraz jak juz sa starsze i jak dogadywaly sie jak byly malutkie?bo moje pomimo tego ze Maja ma roczek to ciagaja sie juz nawet za wlosy!!
wisienka-no dla mnie 23 to juz jest ostatecznosc,kocham spac i moglaby, spac 24 godz na dobe.w Sylwestra to juz czekalam zeby byla 12 i pare min po poszlam spac:-D:-Dpomimo tego ze fajnie sie siedzialo,gadalo itp.aaa kiedys sie szalalo 3 noce pod rzad i nie chcialo sie spac...to byly czasy:-D:-D
haGie-jak w dzien normalnie funkcjonujesz to moze nie jest tak zle ;-)ale wspolczuje ci bardzo...ja jak rano sie obudze to juz marze zeby byl wieczor i zeby sie wslizgnac po kolderke:-D
ide ubrac dzieciaki bo jeszcze w pizamach:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Czesc :-)

Ale ladnie za oknem jest:tak:

KASIA8118-to sie nabiegalas dzisiaj:-D:-Du chlopakow wczoraj w przedszkolu byl Book Day ,ale dzisiaj niektore dzieci tez byly poprzebierane:baffled:nie wiem czemu.A za co Krsytian sie przebral?
A Marcel cos tam spiewal i pokazywal:tak:

SAMARYN-ja za zumbe dziekuje:-Dnie chce mi sie:-D
My to mamy tylko jedne bd na oku:tak:

MAMATROJECZKI-ladne pokoje ,szczegolnie Natalii, ona sama tak sobie urzadzila czy Ty ?


PATKA-tez czytalam ze tran jest dobry,moje dzieci tran jedza ale tak i tak choruja:-DMi sie wydaje ze ogolnie dzieci maja slaba odporonosc(wiekszosc dziec) i swoje musza wychorowac:-)
 
reklama
hej:)

Piękne słoneczko za oknem. Oczywiście trzeba korzystać z tego i zaraz po Marcela szkole pójdziemy na spacer:)

Mamotrójeczki baaardzo fajnie Wam wyszły te pokoje.
Samaryn ja już kiedyś miałam ochotę na zumbę ale u mnie to zawsze na myśleniu się kończy. Zawsze w środy chodzisz? I ile płacisz?
Kasia Marcel też zawstydzony był ale cośtam śpiewał, oczywiście ze wszystkimi a nie solo:-D
Nasze chłopaki przebierali się wczoraj jak mieli te występy i jak się dzisiaj przed szkołą okazało dzisiaj też się przebierali ale my już zostawiłyśmy ich normalnie. Marcel pożyczył sobie przedszkolny strój spidermana a David nie chciał.
Wisienka bo pracująca mama to jak menager wielkiej firmy, tyle rzeczy musi naraz zorganizować i ogarnąć. Gratki, że Tobie to wychodzi:)
 
Do góry