reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Witam kobietki. Tułam się od jednego tematu do drugiego,przysłali mnie tu ☺️🙋‍♀️ jestem prawie 30latka i mam synka, ma 3,5 roku. Staramy się z mężem o drugie. No i jestem 6dpo. Owu była 19dc( pozytywny test owu,sluz i bol owulacyjny, strzelam ze to wtedy )a stosunek 18dc. Czyli testowanie pewnie najwcześniej 10 dpo, no nie? Ktoś testuje też koło dnia kobiet? 😀☺️
 
reklama
Witam kobietki. Tułam się od jednego tematu do drugiego,przysłali mnie tu ☺️🙋‍♀️ jestem prawie 30latka i mam synka, ma 3,5 roku. Staramy się z mężem o drugie. No i jestem 6dpo. Owu była 19dc( pozytywny test owu,sluz i bol owulacyjny, strzelam ze to wtedy )a stosunek 18dc. Czyli testowanie pewnie najwcześniej 10 dpo, no nie? Ktoś testuje też koło dnia kobiet? 😀☺️
Witaj :) Dobrze, że udało Ci się trafić tutaj ;) Rozgość się.
Opowiesz coś więcej o sobie? Jak długo się staracie o drugie? I jak długo staraliście się o pierwsze? Czy masz jakieś badania za sobą?
Na pierwszej stronie masz rozpiskę kto kiedy testuje :) Daj znać na kiedy chcesz się zapisać to @pluto_nova wpisze Cię na listę.
 
Witaj :) Dobrze, że udało Ci się trafić tutaj ;) Rozgość się.
Opowiesz coś więcej o sobie? Jak długo się staracie o drugie? I jak długo staraliście się o pierwsze? Czy masz jakieś badania za sobą?
Na pierwszej stronie masz rozpiskę kto kiedy testuje :) Daj znać na kiedy chcesz się zapisać to @pluto_nova wpisze Cię na
 
O pierwsze dziecko staraliśmy się 4 cykle. Nie robiłam żadnych badań, no wiadomo poza usg czy cytologią. O tą ciążę ile się staramy nawet trudno powiedzieć, bo mój mąż pracuje w delegacji i mamy naprawdę co drugi bądź trzeci cykl możliwość próbowania. Więc decyzja że powiększamy rodzinę padła jakiś rok temu, ale sytuacji gdzie była możliwość w ciążę zajść były może z 3 lub 4.
 
Nadrobiłam trochę i tak czytam o tych weselach, a to akurat moja branża:D ciekawie tak posłuchać podejścia innych ludzi:D
 
reklama
Do góry