reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Rany dawno was nie czytałam. Dla roczników wszystkiego dobrego i buziaki gorace :)
Martuska witaj po przerwie :)

Później doczytam. U nas ok. Artur już coraz lepiej sobie radzi z chodzeniem. Na spacerze puszcza moja rękę przejdzie kawalek i gleba na pupke:)
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie :*
 
reklama
Dziękuję pięknie za życzenia w imieniu Gabrysi i swoim.
Weekend zleciał bardzo szybko, dwudniowe imprezy to nie dla mnie ;-)
Gabrysi humorek dopisał, Oliwia wybawiła się z kuzynostwem.
Coraz to lepiej chodzi i nawet w bucikach więc nie mam wyjścia muszę jakieś buty na zewnątrz kupić.
Nocki różne, przez weekend spała nie najgorzej biorąc pod uwagę ilość atrakcji :-)
Prezenty się spodobały najbardziej Oliwii, Gabrysia bawi się nietypowymi rzeczami.
Wczoraj zaliczyłyśmy pierwszy spacer w parasolce i panience się podobało :-)
Świat z innej perspektywy jest bardziej atrakcyjny niż spoglądanie co chwilę na mamę ;-)

Truskaffka to Ty zorganizowana dobrze jesteś :-) A bidon właśnie taki sam kupiłam Gabrysi ale póki co słabo zainteresowana piciem z niego. Ostatnio dawałam jej sok jabłkowy z kartonika przez rurkę to się biedna krztusiła. Co do Gabrysiowej fazy na mamę to naprawdę zaczyna mnie to niepokoić, nigdzie się ruszyć nie mogę bo jak tylko straci mnie z wzroku jest płacz, mimo że siedzi i się bawi z dziećmi. Gabrysia kiedyś lubiła z rana pospać a teraz budzi się o 6, najpóźniej 6.30. Wyszalałaś się z mężusiem? A co do skoku i zachowanie to u Nas to samo, je co chwilę a siedzi i marudzi, eeeeeeeeee o wszystko. Trzymam kciuki cały czas, by ospa Was ominęła.
Żabka super, że Arturek na spacerkach sobie dobrze radzi na dwóch nóżkach :-)
Basieniak haha jakbym czytała o mojej mamie, tata mój siądzie na dywanie z dzieckiem, pobawi się a mama albo w kuchni albo w fotelu...To samo z teściami... Im się wydaje że jak przyjadą raz na miesiąc i wyciągną ręce do dziecka to będzie do nich pędzić bo dziadków nie widziało tyle czasu. Może Oliwia tak, ale Gabrysia nie, nie zna ich a Oni nie chcą dać się poznać.
Patula ze spaniem jest różnie, jak biorę Gabrysię do siebie to nigdy się nie wyśpię, rozkopuje się jak starsza haha.
Ewciulek a jak u Was nocki?
Anka jak po urodzinkach Ethana?
Maruska a u Was też imprezka była w ten weekend? Jak Leoś?
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny.

weekend szybko zleciał, sobota całą na porzadki. a wczoraj odpoczynek:). Musze Wam powiedzieć ze od czwartku nie mieszkam juz sama:) mieskza ze mna moj narzeczony:) ile mi radości sprawia to, że jest tutaj:) Kuba wporzadku..ostatnio spac nie daje.. kicha i pokasluje.. ale takkto to wszystko ok:) w piatek mam poprawke jednego egzaminu:)

Spóżnione Sto lat dla wszystkich maluchów co ukończyły roczek:)
 
Hej dziewczyny:)
My wczoraj dotarliśmy do znajomych na winko , mąż lepiej się czul, więc się odstresowaliśmy na zakończenie weekendu, korzystamy , bo pod koniec marca wracam do pracy, więc czasu na rozrywkę będzie znacznie mniej, bo będe nadrabiała zaległości z Niką:)'
Moja mała co uwielbiała spacery w wózku ostatnio po 30 minutach zaczyna mrudzić, nie chce w nim usnąć , nie wiem dlaczego:( a co do jedzenia do na noc zjada 260 ml kaszki , rano to samo, duża miska obiadku , w międzyczasie owoc, kanapka, mleko , deserek, chrupki kukurydziane. też jej się zwiększył apetyt:)
Kania miło i przyjemnie Wam weekend zleciał, dziewczyny miały mnóstwo atrakcji, Gabi już roczniaczka:) super ,że chodzenie jej idzie coraz lepiej:) u nas jeśli chodzi o nocki , to budzi się między 3 a 5 na mleko i śpi do 6-7 .....
Zuzkon cieszę się ,że narzeczony dokwaterował do Was, zawsze to większe poczucie bezpieczeństwa i odciążenie:) rodzinka w komplecie:)
 
melduję się po szaleństwach :-p
super było :-)pełen reset w wybornym towarzystwie, zakwasy od tańczenia mam do dziś:-D do domu w niedziele dotarliśmy o 5rano...więc cała niedziela nam kanapowo leniwie minęła:-p
dziś zbieramy siły :rofl2:

Żabka brawa dla Artka!:-)
Patula korzystaj;-)
Kania trzymam kciuki żeby Gabrysia choć troszkę pępowinę odcięła ;) bo choć mamusiowe dzieci słodkie są, to jednak czasem i mama potrzebuje chwilę wytchnienia. Super że impreza udana, fotki solenizantki widziałam :-)śliczna z Niej roczna panienka:-)
tfu tfu..Melce w niedziele się odwidziało marudzenie i humor dopisywał na szczęście, bo rodzice zmęczeni haha
dziś też jest oki... ale wcześniej przez 2-3 dni była maruda okropna:baffled:
Zuzkon gratki i szczęścia!:-)
Ewciulek a może Nika nie chce spać na spacerkach? Może lepiej zabierać ją jak jest wyspana, żeby sobie świat oglądała?
I wam minął miło weekend ;) nie daliście się choróbsku ;)
 
truskafffka no właśnie zabierałam ją ostatnio dla odmiany po 1 drzemce, po obiadku , więc wyspaną i najedzoną....mija 30 min i zaczyna się marudzenie, ale coś mi się wydaje, że to wynika z tego ,że moje dziecko nigdzie za długo nie posiedzi, szybko jej się nudzi....tyle,że akuarat spacerki uwieolbiała , jak widziała ,że wózek ustawiam, szykuje kombinezon itd. to już uśmieszek się pojawiał.....pewnie by z chęcią pochodziła po dworze,ale jeszcze nie umie :p
 
Ewciulek możesz napisać co malutkiej dajesz na obiadek ;-) moj jest duży chłopak ważyłam go na 11 miesiecy 10.14 kg i jest na 75 centylu także super, ale martwi mnie bo by jadł wszystko prócz obiadków, może ściągnę coś od Ciebie i mu akurat posmakuje ;-) pozdrawiam wszystkie Forumowiczki :-)
 
Inka mojej zazwyczaj daje kurczaka lub indyka z różnymi warzywami, raz w tygodniu ryba z kluseczkami, czasem makaron z sosem pomidorowym , nic nadzwyczajnego:) ona to lubi :) ale musi byc gęsty obiadek , kawałki warzywek i mięska :)
 
reklama
u nas ..ospa reaktywacja :ninja2: tzn jeszcze nie potwierdzona fachowym okiem-jutro wizyta, ale kilka kropek na ciałku Amelki widnieje.. póki co młoda sika na to, spokojna jest, ale to dopiero początek więc najbliższe dni pokażą czy ospa ją łagodnie potraktuje czy będzie upierdliwa...
trzymajcie kciuki żeby dobrze było ;)

Ewciulek
w takim razie pozostają wam póki co, krótsze spacerki, albo np spacerek...plac zabaw, spacerek ;)
 
Do góry