reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Królowa taka pszczółka dokładnie:
Bright Starts - Sensory pszczółka - Merlin.pl
Deizzi przyznaje ze te nasze dzieci nieprzewidywalne juz są ;) U nas za kilka dni wraca tata, wiec sie wkoncu wybierzemy na basem - bede sie pewnie Ciebie (jako weteranki) radzic co i jak ;)
trytytka nie dziwie sie ze nie cwiczysz bo ja tez sie nie moge zmusić ;) jak mam chwile wolna bo mlody sobie cos ogląda albo śpi to wole ja wykorzystac na cos innego (chociażby prysznic czy kawka + książka)..
a Twoja Pola moze skok rozwojowy wlasnie przechodzi dlatego tak duzo spi?
Kania jak zdrowko u Was?
anka a skończyłas Ewke tzn ile z nia ćwiczyłaś? tyle co ona proponuje czyli 3 tyg?
truskaffka nie dziwie sie ze Matik narzeczoną juz ma, wkoncu to nielada przystojniak :cool2:

oj nie moge sie doczekac jak tata z delegacji wroci do mlodego, juz sobie porezerwowalam czas na kosmetyczke/fryzjera/zakupy. A co, niech tata nadrabia czas z synem a mama sie troche za siebie weźmie ;)
 
reklama
Deizzi jak Ethan pojdzie w slady siostry to 7,5mc i bedziemy raczkowac. Ale jakos nie wyczekuje tego bo potem trzeba miec oczy dookola glowy:-D
Betina ja teraz cwicze 3 razy w tygodniu czyli to minimum a wczesniej 5 razy w tygodniu przez pierwsze 3tyg. Warto sama zobaczysz:tak:
Truskaffka no to pieknie nie dosc ze dzieci grzeczne to i odespac daly Kase juz zbieraj bo wesele to spory wydatek :))

Wrocilismy z zakupkow ja oszaleje hihi Kupilam sobie prefum Lady Milion ale nie wiem czy to dla mnie wiec jak co to chyba oddam mamie:-D Mam Jeszcze D&G The one, Boss i Chloe. A wy jakich perfum uzywacie moze sie na jakis skusze:confused:
 
Betina fajowa ta pszczółka :) nasza mała ostatnio dostała takiego ptaszka...zapatrzona że hoho uwielbia go :) Lamaze Zabawna Zawieszka Ptaszek LC 27013 Kraków (3345068022) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

no i bardzo dobrze kombinujesz, będziesz miała chwile dla siebie, a tatuś z synem trochę nadrobią stracony czas:tak:

z Matim oszaleje hehe.. dziś przyszła koleżanka z przedszkola-Julka z mamą, bo Mati się z nią umawiał na dzisiaj...no i wzięli mi syna, powędrowali sie bawić do Julki :-D

Anka chyba fundusz mu założę..niech kasa się kumuluje na wesele :-D
 
Hej, Oliwii temp spadła, od wczoraj jest już lepiej bo chłodniej więc się już tak nie poci a tym samym nie drapie, ma rozległe rany na plecach, zgięciach rąk i nóg i drobną wysypkę na całym ciele. Co gorsze, że Gabi mi zaczęła gorączkować dziś
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
Mało je, dużo śpi, słabiutka, jak się wybudza to płacze
unhappy.gif
W każdym bądź razie po dzisiejszym dniu nie wiem jak się nazywam, a to dopiero początek tygodnia. Wybaczcie że nie odpiszę każdej z osobna, po prostu brak mi sił.
 
Kania - przytulam mocno!!!!! trzymaj sie kochana z tymi choróbskami no.... a nie ma kto cię choć troche odciążyć??
Oliwia w żłobku to złapała?
ja Ci powiem, że ja mai nie puszczałam do przedszkola jak Adam sie urodził - poszła dopiero jak Adam miał rok - bałam się tych chorób u takiego malucha właśnie.....

trytytka - pięknie Pola trzyma główkę na zdjęciu - jak wysoko - super ;)

Deizzi - gratuluję obrony pracy i 4,5 na dyplomie :-) zdolniacha jak sie patrzy ;)

anka - szalejesz z tymi wodami ;) ja w ogóle nie przepadam za perfumami - zwłaszcza słodkimi - zaraz mnie głowa boli....
zazdroszcze siły do ćwiczenia Ewki - ale pewnie łatwiej Ci bo Ethanek sporo śpi - a mój w dzień łapie tylko kilka drzemek po pół godz, więc zamin sie obrócę to on już kwęka... ale się wezmę - kiedyś :tak:
a miałam jeszcze pisać, żebyś wrzuciła fotkę z chrzcin gdzie będzie widać te superanckie buty co kupiłaś - bo widziałam na zdjęciu z kościoła tylko bluzkę :tak:

Królowa - fajnie wam z planami wyjazdowymi - zwłaszcza rodzinne strony Twojego męża brzmią ciekawie ;)

basieniak - ja od przyszłego tygodnia jestem bez starszaków - może w końcu uda nam się spotkać na spacerku?? ;)

co do smoczków to u nas Aventy - kupiłam ostatnio fajne z dinozaurami ;) ale generalnie wielkim fanem nie jest, potrafi wyjmować już go sobie ręką jak mu wciakm do zasypiania :cool2:

u nas Jasiek wlasnie zaczyna juz tyłek podnosić z brzucha do raczkowania i się wkurza, że się nie przemieszcza - bo nogami przebiera ;)

co do figury to Wam zazdroszcze dziewczyny - u mnie jeszcze 4 kg na plusie i skóra na brzuchu niestety kiepska... ale i wiek i trzecie ciąża na pewno zrobiły swoje.... a mi przy karmieniu własnie waga nie schodzi tylko się trzyma - może żeby była smietanka do mleczka :-D
nocki u nas masakryczne, pobudki nawet co 1,5 godz potrafią być....
teraz MM odwozi dzieciaki do teściów na weekend, to będę spała z młodym - zobacze czy będzie lepiej....

my po weselu, Jasiek imprezowy nie jest, jak tylko orkiestra grała to on włączał swoja syrenę :-D więc spędziłam wesele w sali obok albo na tarasie... na poprawinach było lepiej, ale z kolei sie denerwował, bo wszyscy chcieli go na ręce brać.... więc my niestety nie wybawieni, ale co tam ;) dzieciaki sie pokazały, poszaleli, Adam wyśpiewał wielką torbe cukierków ;) z których nie zjadł ani jednego, bo nie lubi takich :-) ale dla swoich staruszków zarobił...
my w weekend na działce, dziciaki posiedziały w baseniku, młody też nogi pomoczył... ale komary straaaaszne....
ja mam w niedziele urodziny i wybieramy sie do greckiej knajpki ;) z 1 dzieckiem - ależ będzie dziwnie bez starszaków ;)

pozdrawiamy marcowe dzieciaczki!!!!! i mamusie oczywiście tez ;)
 
Bry.
W nocy była taka burza, że świata nie było widać, a moje dzieci nic nie ruszało, no może Gabrysię jeden grzmot wybudził. Budzi mi się zresztą teraz 2 x, już były noce że tylko raz a teraz się znów poprzestawiało. Oliwia jak się spoci, to strasznie się drapie, normalnie nie mogę na to patrzeć i nie wiem jak jej ulżyć, kąpiele pod prysznicem pomagają na chwile by zmyć ten pot i ochłodzić skórę. Gabi dziś nie miała jeszcze temp więc sama nie wiem co to było.... Oby się nie powtórzyło.
Agula nie bardzo ma mnie kto odciążyć, mama czasem wpadnie ale jej wizyta kończy się bardzo szybko, chyba że ją poproszę o pomoc wprost to tak, a z własnej inicjatywy rzadko. A co do bostonki to tak, Oliwia z żłobka przyniosła.
Widzę, że u Was też imprezowo, może Jaś nie przepada za taką biesiadną muzyką ;-)
Wszystkiego Najlepszego z okazji zbliżających się urodzin.
Deizzi może nie tak nagle, ale ta bostonska wysypka pogorszyła tylko stan jej skóry, przy atopowym zapaleniu takie choroby skóry mogą niestety powodować takie rozległe stany zapalne.
Trytyka no ślicznie córcia główkę trzyma i wierz mi, ze dzieci tak czasem mają, jeden dzień dadzą Ci popalić a drugiego będą spać jak aniołki :-)
Anka też uważam, że ćw ECh pomagają poprawić skórę :-) Mnie w tym tyg niestety dopadł leń, poza tym ostatnio przesadziłam z ćwiczeniami i muszę odsapnąć. Przy dwójce ciężko ćwiczyć, zwłaszcza że śpią w różnych porach a wieczorem dopada mnie totalna niemoc. Co do kg to u mnie 2 na plusie i zbić ich nie mogę :-)
Betina79 to super, że plany już masz i mężowi czas też już zorganizowałaś :-)
Truskaffka zbieraj na wesele, zbieraj :-)
Fajnie że weselicho się udało :-)

Żabka ja jeszcze o tym nie myślę, ale z tego co wiem, jeśli chodzi o warzywa t się wprowadza po jednym, czyli marchew, marchew z ziemniakiem, marchew z dynią i ziemniakiem i obserwacja czy coś nie uczula. Najlepiej wprowadzić najpierw warzywa, dopiero później owoce. Trzeba też wprowadzać gluten, można ugotować kaszę manną i dodawać do zupek, deserów, mleka.

Co do smoczków to u nas i avent i lovi.
Gabrysia się obraca wokół własnej osi na plecach, Wasze Pociechy też tak robią, a jak leży na płasko to zaczyna podnosić sama główkę.
 
Ostatnia edycja:
Artek tez sie obraca od jakiegos czasu wokol wlasnej osi:) mam nadzieje ze oliwi szybko przejda problemmy skorne.
Mlody po szczepieniu dzis. marudny strasznie:(wstal,zjadl i znowu spi:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey dziewczyny! Ja ostatnio na luzie. Wczoraj byłam z Leonem i rodzicami na działce - więc lezalam, opalalam sie i tylko karmiłam dziecko. Luuuz. Dzisiaj młody spędził pól dnia z teściowa - ja polazlam na solarium i do kosmetyczki. Porobilam zakupy i nawet troche ogarnelam dom.
Wczoraj wymieniliamy kolyske na łóżeczko. I rewelacja! Glut chce tam non stop leżeć.
Dzisiaj rano jadlam bułkę zwykła i dałam małemu do buzi (domagał sie raczkami), possal. Strasznie mu chyba smakowalo bo jak zabralam to narobił krzyku (wtedy dałam cycka). Niby do 6 miesiąca na piersi, a on juz wyciąga lapki i chce jesc to co my. Wlasnie, jak to jest z wprowadzaniem nowego menu w życie dziecka?
Niedlugo chcemy sie przeprowadzić do nowego mieszkania i wszelki wolny czas spędzamy w sklepach z meblami i innymi takimi. Masakra.
 
Do góry