reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleczne zabawy

kinia.p

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2005
Postów
156
Poszukałam troche na forum ale nie znalazłam nic na ten temat. :-[
Otoz, czy slyszalyscie kiedys o tym aby faceci byli zafascynowani mlekiem z piersi ? Ja urodzilam cztery miesiace temu i odkad moglismy rozpoczac znowu wspolzycie, zaczal sie problem z tryskajacymi piersiami. Tzn. ja to uwazalam za problem, bo moj kochany wrecz przeciwnie. Nie wiem jak to jest u was ale ja mam obfita laktacje i pokarm "sika" mi przy najlzejszym dotknieciu piersi, nie mowiac o pieszczotach. Inne dziewczyny nosza staniki z wkladkami itd, mezowie nie dotykaja piersi w tym czasie a moj luby popadl w fascynacje. Po prostu cieszy go widok tryskajacego pokarmu i lubi go ssac. Doszedl nawet do tego, ze nie tylko "lapie" ustami to co samoistnie psiknie ale "przystawia sie" do piersi i ssie mleczko jak dzidzius. Czy to jest normalne, hmmm, moze zle slowo, czy to jest typowe dla facetow w okresie laktacji ?
Czy moze miec jakies negatywne nastepstwa ?
 
reklama
jus20sto pisze:
mój misiek taż tak robi więc chyba coś w tym jest ;D ;D

O ! to nie jestem sama ::) Chociaz dwie mamy z takim doswiadczeniem to tez nie powod by uznac takie reakcje za opwszechne. Dotad myslalam jednak, ze to dziwolag przyrody. W sumie to obilo mi sie kiedys o uszy, ze czasem dziewczyny wykorzystuja w ten sposob mezow jesli juz nie ma zadnego ratunku przy zastoju pokarmu ale nigdy w celach frywlnych. Mam tylko jedna watpliwosc: on lubi naprawde przyssac sie i troche tego mleczka wypic. Czy to moze wplynac jakos na laktacje ?
 
No tak... W zasadzie bylby to problem w przypadku nawalu, gdyby mial byc ona jeszcze rozkreciny... :-[ Chyba, ze potraktowac meza jako ten "zywy laktator". Ale ja mialam raczej na mysli aspekt higieniczny. Czy jest np. mozliwe wprowadzenie jakichs bakterii z ust osoby doroslej do piersi ?
Poza tym probowalam podpytac kolezanki, jak to jest z pieszczotami w tym okresie. Wszystkie twierdzily, ze piersi ida w odstawke. To chyba dosc nienaturalne. Jak wytlumaczyc partnerowi taki zakaz ?
 
Mój mąż nie wyobraża sobie sexu bez pieszczot piersi, więc też nie raz zdarzało się, że mleczko wypływało - stwierdził, że dobre... ;D nie przyssawał się specjalnie, ale u mnie laktacja też była bujna, więc mleko tryskało. ;)
 
Jak sobie z tym potopem radzilas ? Bo ja na poczatku mialam na podoredziu stosy recznikow a pozniej to juz przestaly byc potrzebne ;)
Maz to wlasciwie sie w tym troche pograzyl, bo kiedys to nawet wlal sobie odciagniete mleko do kawy i strasznie sie rozkoszowal ja pijac. Pewnie obejrzal glupawa scenke z "I kto to mowi" :p
 
Potop się skończył po 3 miesiącach ale wkładki musiałam nosić rok, tak długo, jak karmiłam dzieci. Ogólnie byłam przyzwyczajona, że, jak wyjmę pierś z buzi dziecka to będzie fontanna. ;D
 
reklama
W tych sytuajach? No cóż, chyba nie miałam szczególnych oporów ;D W końcu jeżeli mężowi nie przeszkadzało tryskające mleko, to mi też. Kiedy wypłynęla już pierwsza fontanna można się było skupić na innych rzechach. ;)
 
Do góry