reklama

Młode mamy :D

Dla wszytkich młodych mam,które mają już swoje pociechy,jaki i również tych,które na nie czek

1. agusia21

agusia21 Gość

witam:)mam21 lat w kwietniu urodzilam slicznego synka.Bycie mloda mama jest cudowne i nie zamienila bym Mateuszka za nic na swiecie:)podrawiam wszystkie mamuski

2. agusia21

agusia21 Gość

witam:)mam21 lat w kwietniu urodzilam slicznego synka.Bycie mloda mama jest cudowne i nie zamienila bym Mateuszka za nic na swiecie:)pozdrawiam wszystkie mamuski

3. reklama
  4. paaulisia20

paaulisia20 Mamusia Juleczki 5.07.07

hej!!!!
    ja mam 20 lat a moja coreczka 16 miesiecy i ciesze sie ze moge byc mloda mama:) pozdarwaim mamuski;)

5. fridita82

fridita82 Początkująca w BB

Cześć,mam 26 lat, jestem w 5 miesiącu ciąży i bardzo się z tego powodu cieszę,od niedawna mieszkam w Kłodzku,chętnie poznałabym przyszłe i młode mamy z Kłodzka,pozdrawiam.

6. dorom5

dorom5 Mamusia Alanka :*

Witam. Mam 20 lat, mieszkam w Poznaniu, jestem w 15 tygodniu ciąży i BARDZO się ciesze z tego powodu :) Pozdrawiam.

7. Lidzia84

Lidzia84 Początkująca w BB

Witam mam 24 lata i jestem w 3 miesiacu ciazy :) Pozdrawiam. Wielkie buziaki :)

8. p4tRyCj4aa

p4tRyCj4aa Początkująca w BB

Cześć również jestem młodą mamą i to nie tylko w przenośni :) Mam 17 i 5 -go września urodziłam Oskarka :) Nie wyobrażam sobie życia bez niego! Pozdrawiam wszystkie młode mamy :)

9. p4tRyCj4aa

Mam pytanko jak zmienić avatar? podobno ma być " załącz" i wtedy wklejam swoje ale ja nic takiego nie mam... Ma ktoś inny pomysł?

10. reklama
  11. Olaaa19

Olaaa19 Początkująca w BB

Witam wszytskie młode mamusie. Ja mam 18 lat i zostały mi jeszcze tylko 3 miesiące oczekiwania na mojego synusia. ;)))

12. p4tRyCj4aa

nie chca mi sie wyświetlać zdjecia w galerii i nie wiem dlaczego, miał ktoś tak?

Poleć forum