reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Młode mamy :D

Dla wszytkich młodych mam,które mają już swoje pociechy,jaki i również tych,które na nie czek

Młode mamy :D

A

agusia21

Gość
witam:)mam21 lat w kwietniu urodzilam slicznego synka.Bycie mloda mama jest cudowne i nie zamienila bym Mateuszka za nic na swiecie:)podrawiam wszystkie mamuski

reklama
A

agusia21

Gość
witam:)mam21 lat w kwietniu urodzilam slicznego synka.Bycie mloda mama jest cudowne i nie zamienila bym Mateuszka za nic na swiecie:)pozdrawiam wszystkie mamuski

Rozwiązania
0
Cześć,mam 26 lat, jestem w 5 miesiącu ciąży i bardzo się z tego powodu cieszę,od niedawna mieszkam w Kłodzku,chętnie poznałabym przyszłe i młode mamy z Kłodzka,pozdrawiam.

dorom5

Mamusia Alanka :*
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Witam. Mam 20 lat, mieszkam w Poznaniu, jestem w 15 tygodniu ciąży i BARDZO się ciesze z tego powodu :) Pozdrawiam.

Rozwiązania
0
Cześć również jestem młodą mamą i to nie tylko w przenośni :) Mam 17 i 5 -go września urodziłam Oskarka :) Nie wyobrażam sobie życia bez niego! Pozdrawiam wszystkie młode mamy :)

Rozwiązania
0
Mam pytanko jak zmienić avatar? podobno ma być " załącz" i wtedy wklejam swoje ale ja nic takiego nie mam... Ma ktoś inny pomysł?

Rozwiązania
0
Witam wszytskie młode mamusie. Ja mam 18 lat i zostały mi jeszcze tylko 3 miesiące oczekiwania na mojego synusia. ;)))

reklama
Do góry