reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Model rodziny...:)

Ile macie dzieci

  • 0

    Głosów: 2 1,6%
  • 1

    Głosów: 76 60,8%
  • 2-3

    Głosów: 42 33,6%
  • 3-4

    Głosów: 5 4,0%
  • 5 i wiecej

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    125
Dołączył(a)
3 Październik 2007
Postów
12
Czesc wam:) bardzo mnie ciekawi jak wygląda u was model rodziny:) Wiele rodzin teraz rzadko keidy decyduje się na więcej dzieci i w rodzinie wysteupe max 2 dzieci...I napewno wiele rodzin martwi się o przyszłośc czy zdołają utrzymać dzieci...Ja przez dlugi czas myslalam podobnie, bałam się, że nie dam sobie rady, jednak udało mi się ułożyc życie i jestem pewna, że dam sobie rade dzieci to same szczeście:).. przez 13lat mój syn był jedynakiem... 15miesięcu urodziłam córeczke a w czerwcu urodzą mi się bliźniaki:)...Więc Kochane piszcie jak tam to u was wygląda:)
 
reklama
My mamy jedno dziecko.Mąz twierdzi że drugiego niebędzie.Ja jednak myślę ,że jak ustabilizuje się sytuacja to będzie drugie.Wcześniej mówił że jeszcze nie bo niemam stałej pracy,bo mieszkamy z teściami.Jak mała się urodziła,wszystko się znalazło_Od dwóch tygodni mam pracę na czas nieokreślony,2 miesiące temu kupilśmy mieszkanie.Wszystko zaczeło się układać.
 
Ja z pierwszego małżeństwa mam 2 dzieci-syn 18lat,córka 16.MOj facet też ma 2 dzieci z pierwszego małżeństwa córka 22 lata,syn 20 .
Wspólnie mamy małą córeczke która ma skończone 2 latka i jesteśmy szczęśliwymi rodzicami.
 
My mamy jedno, choć to nie do końca prawda - to jedno jest nasze "wspólne", ale należy do tego dodać jeszcze dwójkę z pierwszego małżeństwa męża.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Do góry