reklama

Model rodziny...:)

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez ala71, 18 Listopad 2007.

?

Ile macie dzieci

1. 0

głosów: 2
    1,6%
  2. 1

głosów: 76
    60,8%
  3. 2-3

głosów: 42
    33,6%
  4. 3-4

głosów: 5
    4,0%
  5. 5 i wiecej

głosów: 0
    0,0%
  1. ala71

ala71 Zaciekawiona BB

Czesc wam:) bardzo mnie ciekawi jak wygląda u was model rodziny:) Wiele rodzin teraz rzadko keidy decyduje się na więcej dzieci i w rodzinie wysteupe max 2 dzieci...I napewno wiele rodzin martwi się o przyszłośc czy zdołają utrzymać dzieci...Ja przez dlugi czas myslalam podobnie, bałam się, że nie dam sobie rady, jednak udało mi się ułożyc życie i jestem pewna, że dam sobie rade dzieci to same szczeście:).. przez 13lat mój syn był jedynakiem... 15miesięcu urodziłam córeczke a w czerwcu urodzą mi się bliźniaki:)...Więc Kochane piszcie jak tam to u was wygląda:)

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

My mamy jedno dziecko.Mąz twierdzi że drugiego niebędzie.Ja jednak myślę ,że jak ustabilizuje się sytuacja to będzie drugie.Wcześniej mówił że jeszcze nie bo niemam stałej pracy,bo mieszkamy z teściami.Jak mała się urodziła,wszystko się znalazło_Od dwóch tygodni mam pracę na czas nieokreślony,2 miesiące temu kupilśmy mieszkanie.Wszystko zaczeło się układać.

3. reklama
  4. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Ja z pierwszego małżeństwa mam 2 dzieci-syn 18lat,córka 16.MOj facet też ma 2 dzieci z pierwszego małżeństwa córka 22 lata,syn 20 .
    Wspólnie mamy małą córeczke która ma skończone 2 latka i jesteśmy szczęśliwymi rodzicami.

5. nikita33

nikita33 Fan(ka)

My mamy jedno, choć to nie do końca prawda - to jedno jest nasze "wspólne", ale należy do tego dodać jeszcze dwójkę z pierwszego małżeństwa męża.

pozdrawiam
    nikita

6. asze

asze marzec 08

My mamy jedno a za chwilę będzie drugie!!!!:tak::-D:tak:

7. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

My mamy jedno-mam nadzieję, ze to przejsciowe:-D:-D:-D-i bedzie 2 albo nawet 3:tak::tak::tak::tak:

8. tampeza

tampeza Wrześniowe mamy'08

my mamy jedno, drugie jest w drodze, a mam nadzieje na czworke:-D

9. m_ktosia

m_ktosia Gość

mam jedno, drugie w drodze, moj m ma 3 dodatkowo- to ile my mamy dzieci??? :-D

10. reklama
  11. jasmina111

jasmina111 Fan(ka)

U mnie jest dwoje dzieci, ale nie mowie ze to moje ostatnie slowo.:-)

12. agatulka25

agatulka25 Mamusia Zuzi i Maksa

witam
    my jesteśmy rodzinką 2+2 córcia 4 latka i synek roczek
    na razie się wstrzymuje z kolejnym :)

Poleć forum