reklama

Model rodziny...:)

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez ala71, 18 Listopad 2007.

?

Ile macie dzieci

1. 0

głosów: 2
    1,6%
  2. 1

głosów: 76
    60,8%
  3. 2-3

głosów: 42
    33,6%
  4. 3-4

głosów: 5
    4,0%
  5. 5 i wiecej

głosów: 0
    0,0%
  1. ala71

ala71 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc wam:) bardzo mnie ciekawi jak wygląda u was model rodziny:) Wiele rodzin teraz rzadko keidy decyduje się na więcej dzieci i w rodzinie wysteupe max 2 dzieci...I napewno wiele rodzin martwi się o przyszłośc czy zdołają utrzymać dzieci...Ja przez dlugi czas myslalam podobnie, bałam się, że nie dam sobie rady, jednak udało mi się ułożyc życie i jestem pewna, że dam sobie rade dzieci to same szczeście:).. przez 13lat mój syn był jedynakiem... 15miesięcu urodziłam córeczke a w czerwcu urodzą mi się bliźniaki:)...Więc Kochane piszcie jak tam to u was wygląda:)

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My mamy jedno dziecko.Mąz twierdzi że drugiego niebędzie.Ja jednak myślę ,że jak ustabilizuje się sytuacja to będzie drugie.Wcześniej mówił że jeszcze nie bo niemam stałej pracy,bo mieszkamy z teściami.Jak mała się urodziła,wszystko się znalazło_Od dwóch tygodni mam pracę na czas nieokreślony,2 miesiące temu kupilśmy mieszkanie.Wszystko zaczeło się układać.

3. reklama
  4. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja z pierwszego małżeństwa mam 2 dzieci-syn 18lat,córka 16.MOj facet też ma 2 dzieci z pierwszego małżeństwa córka 22 lata,syn 20 .
    Wspólnie mamy małą córeczke która ma skończone 2 latka i jesteśmy szczęśliwymi rodzicami.

5. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My mamy jedno, choć to nie do końca prawda - to jedno jest nasze "wspólne", ale należy do tego dodać jeszcze dwójkę z pierwszego małżeństwa męża.

pozdrawiam
    nikita

6. asze

asze marzec 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My mamy jedno a za chwilę będzie drugie!!!!:tak::-D:tak:

7. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My mamy jedno-mam nadzieję, ze to przejsciowe:-D:-D:-D-i bedzie 2 albo nawet 3:tak::tak::tak::tak:

8. tampeza

tampeza Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my mamy jedno, drugie jest w drodze, a mam nadzieje na czworke:-D

9. m_ktosia

m_ktosia Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mam jedno, drugie w drodze, moj m ma 3 dodatkowo- to ile my mamy dzieci??? :-D

10. reklama
  11. jasmina111

jasmina111 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie jest dwoje dzieci, ale nie mowie ze to moje ostatnie slowo.:-)

12. agatulka25

agatulka25 Mamusia Zuzi i Maksa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam
    my jesteśmy rodzinką 2+2 córcia 4 latka i synek roczek
    na razie się wstrzymuje z kolejnym :)

Poleć forum