reklama

Modyfikowane mleko-moja opinia

Wszystkie mamy i przyszłe mamy z Olsztyna i okolic, które chętnie podzielą się swoimi doświadc

1. maaga

maaga Fanka BB :)

Jakie macie doświadczenia z mlekami modyfikowanymi które polecacie, które odradzacie i dlaczego?

2. marta2801

marta2801 Fanka BB :)

bardzo polecam mleko Enfamil chociaz jest jednym z drozyszych :(

3. reklama
  4. maaga

maaga Fanka BB :)

a ja szczerze polecam zwykłe bebiko bo jako jedne z dostępnych na rynku posiada błonnik pokarmowy i moja córcia pożera każdą butelkę ze smakiem no i problemy kolki złagodniały a i mała się najada. Zdecydowanie odradzam nan ze względu na sporą zawartość żelaza które powoduje zatwardzenia, po bebilonie moje maleństwo chlustało po bebilonie pepti co pół godz było głodne...

5. marta2801

marta2801 Fanka BB :)

nan tez odrazdam, mala dalej po nim rzygala niz widziala....no i kupki byly wlasnie przez to zelazo niezbyt "ladne"....zanim dostalam enfamil probwalam bebiko i moja Olka niezbyt go akceptowala, bebilon byl w miare ok ale mala bardzo ulewala wiec zmienilam na bebilon ar i bylo ok. kiedys ktos polecil mi enfamil, dostalam probke, malej zasmakowal i zmienilysmy :)

6. martuśka85

martuśka85 http://psychozytywnie.pl

a my mamy HiPP i tez ma błonnik, a procz tego probiotyki :-) jakos Bebiko mi nie pasi

7. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

Ja poelcam bebiko!:)

Poleć forum