reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko NIE ŚPI :/

Zadziała, może nie od razu będzie idealnie i jeszcze na pewno da Ci popalić, ale zobaczysz stopniowo będzie coraz lepiej spał, wiadomo będą jeszcze sytuacje, że tak to ujmę frustrujące :) jednakże zmiana na lepsze zostanie niewątpliwie zauważona przez Ciebie:) Ja pamiętam jak byłam wykończona i nie wierzyłam w jakiś tam plan, czytać mi się nawet tego nie chciało, ale jak nie miałam już innego pomysłu to spróbowałam i byłam zdumiona !!! cieszę się, że u was coś do przodu :)
 
reklama
U nas już zdecydowanie mniej męcząco - śpimy i w dzień i w nocy :) tyle tylko ze w bujaczku, co mnie troche martwi :/
Ale inaczej dziecię nie uśnie. Próbowalam po uśnięciu przenieść do łóżeczka ale od razu się budzi, nawet jak przenoszę gdy śpi już dość długo, np. od godziny. No ale ciesze sie ze chociaz spi :)
 
Do góry