reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

joanna30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2005
Postów
230
ciekawa jestem jak wasze brzuszki czy zupelnie plaskie,czy moze juz cos widac?
a moze za przykladem innych zaciazonych bedziemy wklejac zdjecia?
co wy na to?fajnie bedzie je porownywac!
dalabym dobry przyklad lecz mam zepsuta cyfrowke,chyba ze pozycze od znajomych,to od razu sie zamelduje!
j.
 
reklama
ja sie nie dopinam w spodenki troche widac szczegolnie pod koniec dnia.
mezulka namowie to zeskanujemy zdjecia z moich poprzednich ciaz,oraz zdjecia moich dzieci.
 
No to ja zaczynam (mam nadzieję, że uda mi się wkleić). Zdjęcia zrobione przed chwilką - wieczorkiem brzusio wydaje się być większy(jak na zdjęciach), bo w dzień to w ogóle nie widać!



 
img]
 
reklama
No to my też się ujawnimy :) Razem z Fasolką w środku jest mała kolacyjka :), ale ogólnie wieczorami mam największy brzuszek (ciekawe czy będą bliźnięta, bo w rodzinie męża co drugie pokolenie ma ciążę mnogą).

6tydzien_m.jpg
 
Do góry