reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy dwulatków

Wiatam, chciałaby do mojej grupy zaprosic wszystkie mamy a szczególnie mamy dwulatków aby dzielli

Nasze dzieci i My :)

reklama

bajorekaga

Fanka BB :)
Miasto
woj. małopolskie
Rozwiązania
0
Witam witam mamuśki fajnie ze tujesteście, mój Kubuś skończył dwa latak w pażdzierniku, rozrabiaka z niego niezły ale to po tatusiu:) zresztą wszystko inne łącznie z uroda tez, ja go tylko wychowuje:) dobre i to w brzuszku mam drugiego smyka może chociaż on sie uda odrobine podobny do mnie:) pozrawiam dziewczynki

vvictoria

11.06...........02.10:)))
Miasto
świetokrzyskie
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny dołączamy do grupy i mam nadzieję że bedziemy tu prowadzić ozywione dyskusje :-) Buzka

bajorekaga

Miasto
woj. małopolskie
Rozwiązania
0
Kasiu-maj no coś kiepściutko ale może jakoś udfa nam sie przetrwać ten kryzys:-)
Wiktoria bardzo sie cieszę że do nas dołączyłaś mam nadzieje że pomożesz nam rozkręcić tutaj dyskusje:-)

bajorekaga

Miasto
woj. małopolskie
Rozwiązania
0
hej dziewczynki pobudka, trzeba coś z ta nudą zrobić:-D
A wiec zaczne ja jak wynika z grupy jestem mamądwuletniego Kubusia. Cudowne to uczucie być mamą, mój synek ostatnoi przechodzi buntowniczy okres, o wszystko sie złości jak tylko nie jest po jego myśli, a taki nie był , mam nadzieje ze mu niedługo przejdzie . Pozatym walcze z nim zeby nauczyl sie wołać siku i kupke na nocnik, i musze przyznać ,że nie jest łatwo. Pozdrawiam dziewczynki, piszcie:tak:

kasiamaj

mama 2007/2010
Miasto
warmińsko-mazurskie
Rozwiązania
0
witam sobotnim wieczorkiem.
my dziś na imprezce ur.mojego taty wiec jestem z doskoku...:tak:
widzę nowe koleżanki-i witam od razu.
co tam u Was?

vvictoria

11.06...........02.10:)))
Miasto
świetokrzyskie
Rozwiązania
0
Dzien dobry wszystkim my wstajemy rano pobudka musowo i mamusiu mleczko mamusiu piciu mamusiu siusiu zeby mamusia nie spała za dlugo :) U nas dziś pogoda do kitu bo mokro wiec zanim pojdziemy na spacer to sie jeszcze zastanowimy:-p Pozdrawiam.

reklama

bajorekaga

Miasto
woj. małopolskie
Rozwiązania
0
Witajcie dziewczyny, witaj WIKTORIA u nas też pogoda do kitu chociaż byliśmy na zakupach w mieście:) teraz próbuje uspić mojego brzdąca ale chociaż jak wracaliśmy był tak strasznie zmęczony to jakoś mu to przeszło i teraz niewiem czy zasnie:happy:co do pobudki rano to mój synek chociaż ma już ponad dwa latka to ostatnio budzi sie o 6 i koniecznie muszę mu przynieśc mleko, na szczescie potem jeszcze drzemie tak do 8. buziaki

Do góry