reklama

nasze perfumy

Ja uwielbiam Back to Back, mój faworyt od dawna z perfumio.pl :)
 

Załączniki

  • image1.jpeg
    image1.jpeg
    40,3 KB · Wyświetleń: 215
reklama
Osobiscie lubie perfumy delikatne, kwiatowe. Ale jednocześnie trzymające się przy ciele. Długo szukałam zanim znalazłam swoj ideał :)
Ale w koncu się udało :)
 
Love&Desire. Tutaj na forum zresztą w innym temacie dziewczyny mi poleciły. Kupiłam się i totalnie się nich zakochałam. Ogólnie opakowanie jest niezachęcające do kupna ale zapach to już zdecydowanie wyższa pólka. Jeszcze mam ochotę na te w ciemnej buteleczce ale są trochę drogie i muszę nazbierać kaski zanim sobie je kupię.
 
Tak i nie ukrywam, ze również dlatego sobie je kupiłam :D Chciałam przetestować czy takie zapachy mogą dzialać czy nie. Ogólnie to wcześniej w to nie wierzyłamela potem poczytałam sobie niektóre opinie na ich temat i wiele kobietek sobie je polecało tak wiec pomysłalam sobie,ze co mi szkodzi, przetestuję. Szczególnie,że pracę mam z ludźmi, tak wiec miałam możliwość wypróbowania ich na innych. Na kontakty towarzyskie nie narzekam :P Ogólnie wiem,że najważniejsza jest pewność siebie i kultura, ale czasami jest możliwość aby to wspomóc. Kupiłam popsikałam sie i już pierwszego dnia zebrałam wiele komplementów.Nie wiem jeszcze na 100% czy ten zapach nie działa przypadkiem jako autosugestia, jednak coraz bardziej zaczynam się do niego przekonywac.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry