reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

nasze perfumy

agatyna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Odkryłam niedawno perfumy Yodeyma, najlepsze odpowiedniki znanych perfum, a ceny bardzo spoko.

reklama
Rozwiązania
0
Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

Veronicce

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Był taki zapach, ale to było chyba sporo kilka, a może nawet kilkanaście lat temu, jeszcze do podstawówki chodziłam :) kupiłam go mamie na imieniny, nazywał się "Vanilla Fields" firmy Coty...
...a z takich innych waniliowych , o których mi wiadomo, to są, a przynajmniej były takie zapachy Yves Rocher "Vanille Pistache" i "Vanille Bourbon", moja ciotka jest maniaczką Yves Rocher i co drugi dzień coś kupuje w salonie YR u nas na Starowiejskiej i kiedyś pamiętam, kupiła sobie właśnie ten Vanille Bourbon, wg mnie strasznie duszący, ale ja nie przepadam za waniliowymi zapachami, więc dla innych może być OK
a i jeszcze moja siostra używa "Hypnotic Poison" Diora i jak na mój gust to jest bardzo waniliowy ......
...i nie wiem czy tak do końca, ale Diora "Dolce Vita" jakoś też mi się kojarzy z wanilią ....

Jagna8

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
J`adore Dior, dostałam od męża, uwielbiam męża i te perfumy :)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry