reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze perfumy

Ja uwielbiam Back to Back, mój faworyt od dawna z perfumio.pl :)
 

Załączniki

  • image1.jpeg
    image1.jpeg
    40,3 KB · Wyświetleń: 178
reklama
Ostatnio coraz bardziej lubię perfumy z mocną nuta paczuli, choc idealne są jesienią, na lato jednak bardziej cytrusy.
 
Osobiscie lubie perfumy delikatne, kwiatowe. Ale jednocześnie trzymające się przy ciele. Długo szukałam zanim znalazłam swoj ideał :)
Ale w koncu się udało :)
 
Love&Desire. Tutaj na forum zresztą w innym temacie dziewczyny mi poleciły. Kupiłam się i totalnie się nich zakochałam. Ogólnie opakowanie jest niezachęcające do kupna ale zapach to już zdecydowanie wyższa pólka. Jeszcze mam ochotę na te w ciemnej buteleczce ale są trochę drogie i muszę nazbierać kaski zanim sobie je kupię.
 
Tak i nie ukrywam, ze również dlatego sobie je kupiłam :D Chciałam przetestować czy takie zapachy mogą dzialać czy nie. Ogólnie to wcześniej w to nie wierzyłamela potem poczytałam sobie niektóre opinie na ich temat i wiele kobietek sobie je polecało tak wiec pomysłalam sobie,ze co mi szkodzi, przetestuję. Szczególnie,że pracę mam z ludźmi, tak wiec miałam możliwość wypróbowania ich na innych. Na kontakty towarzyskie nie narzekam :p Ogólnie wiem,że najważniejsza jest pewność siebie i kultura, ale czasami jest możliwość aby to wspomóc. Kupiłam popsikałam sie i już pierwszego dnia zebrałam wiele komplementów.Nie wiem jeszcze na 100% czy ten zapach nie działa przypadkiem jako autosugestia, jednak coraz bardziej zaczynam się do niego przekonywac.
 
reklama
Do góry