reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze perfumy

reklama
Cześć Dziewczyny, mam pomysł aby do listy waszych perfum dodawać też informację jakiego typu urody jesteście, w sensie blondynka,szatynka, ruda czy brunetka, jaki kolor skóry, oczu. To pomoże czytającym dobrać perfumy też do swojego typu urody. albo nawet zamieścić fotkę. Pozdrawiam
 
moje ukochane to Givenchy Absolutely ale niestety nie są dostepne w PL, tak wiec zostaje tylko strefa bezcłowa przy okazji lotu na wakacje albo zakup w jakiejś perfumerii zagranicznej. Odnośnie pytania post wyżej, brunetka :)
 
Ja tak sobi teraz mysle ze jeszcze nie znalazlam tego jedynego. Czesto tak jest ze zapach podoba mi sie w sklepie, a w domu juz niee, Poki co mam:
DKNY Be delicious
Lacoste Pink
Kenzo -<jasna butelka z narysowanym czerwonym kwiatkiem :)
Avon - perceive
Avon - pink suede
Avon - Little black dress
Teraz na lato chce sprobowac Burberry Summer
 
Ostatnia edycja:
A ja mam od kilku już lat LITTLE BLACK DRESS z Avonu i nie zamienie ich już na żadne inne.Poprostu uwielbiam ten zapach i latem i zimą i wiosną i jesienią.
Jestem brunetką często zmieniającą kolor włosów o bladej cerze.
 
Ostatnia edycja:
A ja uwielbiam Armani Night, ale na codzien ostatnio uzywam Bruno Banani ,a kiedys uwielbialam Puma Jamaica - niestety juz skonczyli je produkowac:crazy:
 
reklama
Witam,to i ja dorzucę swoje 3 grosze;-):tak:.
Ostatnio kupiłam tester EMPORIO ARMANI'EGO 50 ml za 3,50:szok: w ciuchlandzie:tak:. Gdzieś kiedys to Pur Blanca z AVONU a teraz POETICA z Faberlica:tak:.
Ciemna blondynka,farbowane i z pasemkami,oczy zielono-szare:laugh2:.
 
Do góry