reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze perfumy

reklama
Witam.
U mnie przodują Versace Bright Cristal później Puma Red i Create. Od czasu do czasu używam Lacoste rozowa albo Bvlgari Omnia albo Elizabet Arden "5 Avenue"albo zielona herbata. Latem zdecydowanie Dolce&Gabbana "light blue". Jestem blondynką.
 
ja uwielbiam Rose Absolute-YR, Baby Doll - YSL, i wszystkie Lolity Lempickiej....A na co dzień do pracy Werbena - YR lub Red Flower Kenzo
 
Ja nutke zielonej herbaty wyczuwam w Gucci-Envy...:sorry:
Troche podchodzi pod ''swieza zielen''i moze dlatego...

A moimi ukochanymi perfumami jest J'Adore -Christiana Diora i Lolita Lempicka.

A ostatnio spodobal mi sie zapach Jennifer Lopez-Glow by J.Lo...kupie go sobie na lato...co prawda niektorzy uwazaja,ze zalatuje mydlem,ale mnie sie podoba...trudno by zapach dla kazdego i na kazdym pachnial tak samo :sorry:

Mam tez Code pour Femme Armaniego-dostalam w tamtym roku od meza pod choinke...bardzo mocny ale tez bardzo seksowny zapach;-) tyle,ze zdecydowanie na zime,bo na lato za ciezki.
 
Ja mam Ungaro Avonu
Cacharel Noa
Beckham rózowy

lubie tez little black dress avonu
i pur blance oraz perceive


mam sporo ulubionych zapachów, ale większość drogich i nie kupuje:confused2: ale kiedyś na pewno bede miala wymarozną kolekcję:tak::tak::tak::cool2::-)


jestem naturalną brunetka z jasną karnacjąi niebieskimi oczami TLENIONĄ NA BLOND:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
och ja też jestem wąchaczem..do zapachów się przywiązuję i bardzo mi się kojarzą z konkretnymi ludźmi. moje dziecię też wąchacz i używacz ;-):-) niestety nie daje się zbyć perfumkami dla dzieci, więc musimy się dzielić:-D
bardzo mi podchodzą zapachy:
Lancome- miracle (ten najstarszy) qui, nawet czasem tresor miewałam
Cacharel- noa (najstarsza)
DNKY to go- w lecie, be delicious do pracy;-)
Gucci envy jedyny zapach, który dostałam i był ok..
Laura Biagiotti Roma- mam sentyment, tak jak ktoś tu wcześniej:-)
Estee Lauder Pleasures Intense- piękne, ale jakoś o nich zapomniałam...
ehh ale coś fajnego chętnie bym przyjęła pod choinkę:-D
 
Do góry