reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama
Wiem:) doczekasz się, a póki co ciesz się, że nie bolą Cię plecy, że skóra nie pęka, że paznokcie u nóg dasz radę obciąć czy pomalowac, że widzisz jeszcze co u Ciebie "na dole". Duże brzuszki już tego nie mogą, albo zaraz nie będą mogły..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj ile bym dwa za malutki brzuszek ... Nie ma problemu z ubraniami i zakładaniem skarpet czy butów. Nie ma problemu ze wstawaniem no i skóra wygląda dużo lepiej. Pozatym docenisz małe brzusio po porodzie ;)
 
Wiem:) doczekasz się, a póki co ciesz się, że nie bolą Cię plecy, że skóra nie pęka, że paznokcie u nóg dasz radę obciąć czy pomalowac, że widzisz jeszcze co u Ciebie "na dole". Duże brzuszki już tego nie mogą, albo zaraz nie będą mogły..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie :p ostatnio mąż do mnie czy to jakaś nowa moda z fryzura na dole, pytam jaka fryzura, golilam się tak jak zawsze... A ten wziął włoski w palce i pociągnął, w takich miejscach, gdzie byłam pewna na 100 procent, że już ich tam nie ma oO


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarz powiedział, że mam się nie depilować tak głęboko (zawsze chodziłam tylko z paseczkiem na wzgórku):/ Niebardzo mi to pasuje, ale musiałam zmienić fryzurę:( Trymerem skracam na krótko, tylko bliżej do porodu czekam i idę do kosmetyczki, bo wtedy sama i tak tego wtedy nie zrobię i niech rwie.
 
Mi lekarz powiedział, że mam się nie depilować tak głęboko (zawsze chodziłam tylko z paseczkiem na wzgórku):/ Niebardzo mi to pasuje, ale musiałam zmienić fryzurę:( Trymerem skracam na krótko, tylko bliżej do porodu czekam i idę do kosmetyczki, bo wtedy sama i tak tego wtedy nie zrobię i niech rwie.

No to rzeczywiście bardzo przeszkadza... A buty mąż mi wiąże [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.zosia dlatego moj małż marzy juz o duzym brzuszku :D Poki co to moje kolezanki wygladaja na bardziej ciezarne niz ja :D

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom

Mój M mówi to samo [emoji4]
Ale mój brzus na szczęście coraz bardziej widoczny



Czekamy na nasz trzeci cud [emoji178]
23tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
Chwalę się :) Synek w 21 tygodniu :)
 

Załączniki

  • 142(1).jpg
    142(1).jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 144
reklama
Do góry