reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Natalia Lilia, 34 tc

renatkanuta

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2011
Postów
292
Miasto
Radom
witam Was!

jestem mamą Natalki. Maleństwo postanowiło poznać nas trochę ponad 5 tyg przed czasem. Natalcia urodziła się 14 sierpnia 2011 o 14.20 ważąc 1700 g i mierząc 46 cm. Poród był przyspieszony ze względu na moje nadciśnienie tętnicze, zatrucie ciążowe, zbyt stare łożysko i hipotrofię płodu.

2011-08-14 19.15.15.jpg

Obecnie Natalka ma 6,5 miesiąca. Wazy 7,2 kilo, 70 cm. Zaskoczyła wszytskich bardzo- w pierwsze 6 tygodni jej wymiary skoczyły na -3111g i 57 cm! Od początku ma świetny apetyt. Jest zdrowa, silna. To najważniejsze. Od pierwszych chwil sama oddychała, w inkubatorku była tylko, aby się dogrzać. Na chwilę obecną mamy 2 ząbki, 2 kolejne jutro/pojutrze ujrzą światło dzienne!

Każdego dnia dziekuję Bogu, że wszytsko sie szczęsliwie skończyło...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziekujemy Wam bardzo :)

dzis bylismy na kontroli u lekarza fizjoterapii- bo u Natalci podczas kontrolej wizyty w styczniu wyszedł mały problem. otóz nie zanikł jej odruch Moro, do tego nie odnajdowała się w przestrzeni no i nie chciała sie obracać z brzuszka na plecki i na odwrót. niemniej przez ten miesiąć dużo z nią cwiczylismy. dzis okazało się ze odruchu nie ma juz. no i wreszcie od kilkunastu dni się przekręca. dostaliśmy skierowanie do neurologa, gdyż drżą jej rączki - podczas ekscytacji czy też płaczu. Lekarz dziś mówiłą, ze to podszyte emocjami a nie problemami nurologicznymi, ale poprosiłam o skierowanie. zobaczymy 20 marca co i jak. trzymajcie kciuki!!!
 
reklama
Do góry