reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Neocate a wypróżnianie

Malamonka1894

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam,
Może któras z mam może mi pomóc. Moja mała ma alergię. Byliśmy na Bebilon pepti, ale nie pomogło. Po nutramigenie dalej była wysypana i od 4 dni całkowicie przeszliśmy na Neocate. I zaczal się problem z kupkami. Są po każdym karmieniu, mają brzydki zapach, są luźne i z białymi grudkami. Czekać jeszcze czy zmieniać mleko ?

reklama
Rozwiązania
0
Witam. U synka było podobnie. Po Neocate kupy były okropne, luźne i dosłownie fioletowe z grudkami. Wszystko unormowało się po około 2tyg. Pije to mleko już pół roku. Świetnie się rozwija i wysypki nie ma. Cierpliwości i powodzenia.

Malamonka1894

Rozwiązania
0
A ulewał Ci też z początku ?
Witam. U synka było podobnie. Po Neocate kupy były okropne, luźne i dosłownie fioletowe z grudkami. Wszystko unormowało się po około 2tyg. Pije to mleko już pół roku. Świetnie się rozwija i wysypki nie ma. Cierpliwości i powodzenia.

Rozwiązania
0
Przez jakiś czas tak, ale było lepiej niż po poprzednich mlekach. W ciągu kilku dni ulewania zmniejszyły częstotliwość i ustały.

Rozwiązania
0
Faktycznie, wygląda to niepokojąco. Martwiłam się tak samo, jednak po rozmowie z pediatrą i przeczytaniu chyba całego internetu😉 trochę się uspokoiłam. Później było już tylko lepiej. Proszę również porozmawiać z pediatrą, będzie Pani spokojniejsza. Mój syn ma AZS, także wysypka czasami powraca, przy wprowadzeniu nowego pokarmu. Malutki ma już prawie 10 miesięcy, także próbuje wielu nowości. U nas Neocate się sprawdziło. Chcieliśmy powoli wycofywać mu teraz to mleko, jednak nawet na miarkę dziennie innego, reaguje biegunką. Na razie do ukończenia roku zrezygnowałam ze zmian. Co dalej? Zobaczymy🙂

reklama

Malamonka1894

Rozwiązania
0
Dziekuje za odpowiedź miałam nadzieje, że moje dziecko to ominie ale niestety
Faktycznie, wygląda to niepokojąco. Martwiłam się tak samo, jednak po rozmowie z pediatrą i przeczytaniu chyba całego internetu trochę się uspokoiłam. Później było już tylko lepiej. Proszę również porozmawiać z pediatrą, będzie Pani spokojniejsza. Mój syn ma AZS, także wysypka czasami powraca, przy wprowadzeniu nowego pokarmu. Malutki ma już prawie 10 miesięcy, także próbuje wielu nowości. U nas Neocate się sprawdziło. Chcieliśmy powoli wycofywać mu teraz to mleko, jednak nawet na miarkę dziennie innego, reaguje biegunką. Na razie do ukończenia roku zrezygnowałam ze zmian. Co dalej? Zobaczymy