reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Next2me-pranie tapicerki

Mrs.mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Maj 2022
Postów
151
Dziewczyny kupiliśmy dla naszego synka łóżeczko Chicco Next2me Forever. Ogólnie uważam to za jeden z lepszych zakupów. Na tą chwile same ochy i achy. Ale pojawil sie problem. Tapicerka łóżeczka została bardzo zabrudzona. Nie bardzo wiem jak to wyprac zeby nie zniszczyc tapicerki i jej nie odbarwic. Brudna wyglada bardzo nieestetycznie a boje sie wyprac bo nie mam pojecia jak...Dziewczyny, mamusie bardziej doświadczone niż ja czy macie doświadczenie z praniem takiej tapicerki. Jak wyprac, czym w jakiej temperaturze?? Nie chcialabym jej zniszczyc bo maluch bardzo sie do łozeczka przywiazal...prosze pomózcie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny kupiliśmy dla naszego synka łóżeczko Chicco Next2me Forever. Ogólnie uważam to za jeden z lepszych zakupów. Na tą chwile same ochy i achy. Ale pojawil sie problem. Tapicerka łóżeczka została bardzo zabrudzona. Nie bardzo wiem jak to wyprac zeby nie zniszczyc tapicerki i jej nie odbarwic. Brudna wyglada bardzo nieestetycznie a boje sie wyprac bo nie mam pojecia jak...Dziewczyny, mamusie bardziej doświadczone niż ja czy macie doświadczenie z praniem takiej tapicerki. Jak wyprac, czym w jakiej temperaturze?? Nie chcialabym jej zniszczyc bo maluch bardzo sie do łozeczka przywiazal...prosze pomózcie.

Ja prałam normalnie w pralce na 30 stopniach. Wirowanie miałam na 800 ustawione. Z materiałem nic się nie stało :) z babyhug tak samo prałam i też ok :)
 
Dziewczyny kupiliśmy dla naszego synka łóżeczko Chicco Next2me Forever. Ogólnie uważam to za jeden z lepszych zakupów. Na tą chwile same ochy i achy. Ale pojawil sie problem. Tapicerka łóżeczka została bardzo zabrudzona. Nie bardzo wiem jak to wyprac zeby nie zniszczyc tapicerki i jej nie odbarwic. Brudna wyglada bardzo nieestetycznie a boje sie wyprac bo nie mam pojecia jak...Dziewczyny, mamusie bardziej doświadczone niż ja czy macie doświadczenie z praniem takiej tapicerki. Jak wyprac, czym w jakiej temperaturze?? Nie chcialabym jej zniszczyc bo maluch bardzo sie do łozeczka przywiazal...prosze pomózcie.
Hej zgadzam się, dostawka jest świetna, my również jesteśmy bardzo zadowoleni. Mloda aktualnie zaczęła się na nią wspinać 😱 wiec wiesz upaprane lapki i tego typu tematy... te upaprane lapki to jeszcze ujdą, ale bratanek jak przyjechał w odwiedzinach to wysmarowal go pieknie nutella🍫 🤦‍♀️Takze tapicerka jest juz po kilku praniach w delikatnym trybie 30 st, wirowanie 400, z uzyciem chemii typowo dla dzieci i spralo sie, lozeczko odratowane 😄 a przy tym nic sie nie zniszczylo, uff.
 
Do góry