reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niania elektroniczna

reklama
Nadia dostala na chrzciny 2 medaliki,jeden srebrny drugi zloty. Oby dwa odrazu poswieciismy. Medaliki bardzo fajny pomysl,dziecko nie bedzie teraz nosic,ale za jakis czas na pewno. Doskonala pamiatka.
 
Myślę, że to bardzo fajny pomysł na prezent. Nianie elektryczne najbardziej sprawdzają się w większych mieszkaniach i domach. Spokojnie możesz kupić taką nianię, rodzice na pewno będą zadowoleni.
 
Wielkość mieszkania nie ma wpływu na przydatność niani, nawet w jednopokojowym mieszkaniu może być bardzo użyteczna.
U nas jest często używana. Siedząc w kuchni, czy na dworze nie ma szans bym małego usłyszała. Jednak najbardziej przydatna jest wieczorami, gdy synek już śpi, a my oglądamy jakiś film w salonie. Musiałabym latać co chwilę sprawdzać, czy wszystko ok (młody często się wierci i gubi smoka), a tak jedno spojrzenie na nianię i wszystko wiadomo.
 
Medaliki to takie mało użyteczne prezenty, wszyscy dają te łańcuszki, przywieszki a dziecko jak dorośnie to i tak nie będzie tego nosić i tak. Elektroniczne nianie to lepszy prezent, bo przynajmniej się przyda a większość rodziców sama ich nie kupi. Sami dostaliśmy nianię dla dziecka na chrzest i to był najbardziej użyteczny prezent. Mimo, że to bardziej był prezent dla nas a nie córy.
 
Ja przy pierwszym dziecku miałam nianię z zerkam.pl, którą teraz w sumie ma moja siostra przy swoim drugim i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Nawet nie wiecie jaka to ulga, szczególnie że jestem mamą małego łobuza i przy nim samo pójście do kuchni i zostawienie go w pokoju samego było czasem trudne bez tej kontroli kamerkowej. Ale wyrósł i kamerkę podarowałam siostrze.
 
reklama
Do góry