reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce jeść.. Pomocy

reklama
Ja miałam z moją małą podobnie + występowały biegunki - wyniki wszystkie były ok, a w szpitalu kazali ją ją przegładzać. Absurd. Poszłam do gastroenterologa, który zdiagnozował nietolerancje laktozy i alergię na białko mleka. Przeszłyśmy na Nutramigen. Szału nie ma, ale zamiast ledwo 300 ml, udaje się jej wypić średnio 750 ml na dobę. To tak za mało jak na jej wiek, ale to i tak postęp. Może popracuj nad swoją dietą... Może to coś pomoże...
 
U nas gastroenterolog powiedział, że to nie przez ulewanie nie chce jeść. Przy mleku nie piecze takiego dziecka w przełyku tak jak nas. Był zachwycony przyrostem wagi i stwierdził, że tak już ma, że jest niejadkiem. Ale ile ja się namęczę, żeby ten przyrost był...
 
Dziewczyny napewno jest lepiej niż było.. Ale nie to samo..
Je mniej niż powinna, ale nic na siłe.. Sama mi teraz woła o jedzenie, bo jak Ja chcę ją nakarmić co 3 godziny to nie ma mowy aby coś possała..:-(
Przybrała na wadze pół kilko w 3 tyg. więc nie jest źle..
Dziś dostałysmy kolejny lek więc zobaczymy jak to będzie.. A jak nie to czeka nas gastrolog dla upewnienia..
kerna od szczepienia minęło z jakieś 2 tyg. jak to się stało..
 
Witam mój maluszek tez ciezko przybiera na wadze. ma anemie po zelazie nic sie nie zmienilo. czekamy na dalesze badanka.

macie jakies spodoby na to by przekonac dzidzie do mieska i warzyw. To moje nawet patrzec niechce na te dania. :crazy:
 
Do góry